1464
1411
شوهرت تا چه حد از این جریانات خبر داره؟؟؟ مدرکی داری که نشون بده بهت تجاوز شده؟؟؟شاید با اون مدرک ب ...

مدرک ندارم اما همسرم کامل میدونه ولی بخاطر حرف مردم حتی شکایتم نکردیم 

[QUOTE=112184422]مدرک چی ؟؟مدرکی داری که بتونی باهاش دکتر ی رو قانع کنی...لازم شد اصلن برو یه شهر دیگه دکتر تا ابروت ...[/QUOT

دعا کن خیلی روحیم خرابه اینم بدترش کرده, خدا قربون حکمتت چرا اخه

تولیدات خانگی انجام میدی اما هنوز به درآمد بالا نرسیدی؟ 

می‌خوای اصول کسب‌وکار خانگی رو یاد بگیری؟ و فروش‌تون روز به روز بیشتر بشه؟

بیا اینجا  همه رو یاد بگیر

مدرک ندارم اما همسرم کامل میدونه ولی بخاطر حرف مردم حتی شکایتم نکردیم 

یه سوال تو که میدونستی بهت تجاوز شده و خطر حاملگی وجود داره چرا زودتر برای سقط اقدام نکردی؟

کوچیکتر باشه راحتتر سقط میشه

1436

گناه اون بچه چیه که دستش از همه دنیا کوتاهه و بی دفاعه؟

خدایا ظلم تا کجا؟، چون شما بی احتیاطی کردی اون بچه باید در سکوت و تنهایی و بی دفاعی خودش با درد و زجر تیکه تیکه بشه و از بین بره؟ خودخواهی تا کجا؟

این کار گناهی هرکی این کارو انجام داده روزگار خوشی ندیده بعدش خدا بهت داده نیروشم میده روزیشم میده ...

انقدر نگین گناهه. بعضی مجتهدها خودشون اجازه دادن. گفتن اگه خیلی اسباب زحمت مادر میشه تا 4ماهگی میتونن سقط کنن. چون قبل از 4ماه روح وارد بدن نشده

گناه اون بچه چیه که دستش از همه دنیا کوتاهه و بی دفاعه؟ خدایا ظلم تا کجا؟، چون شما بی احتیاطی کردی ...

بابا چرا فک میکنین حس شما نسبت ب موجودی ک تو شکم یکی دیگس از خودش بیشتره؟کسی ک ب این راه رو میاره حتمااااا ب همه چی فکر کرده و خودشو ناتوان دیده عادت کردین نمک رو زخم بپاشین چرا 

جدا ازینکه این خانوم گفت موضوعش متفاوته و بچه ی همسرش نیست  حرفای بقیم ک کامل نمیخونین فقط منتظرینن یکی یچیز بگه نصیحت کنید

خانه ات را باد برد..توهنوزم نگران وزش باد در موی منی؟؟؟

چقدر راحت درباره ی سقط صحبت میکنین 

گناهش خیییلی بزرگه، حواستون به عواقبش باشه. 

شاید پسرتون کوچیک باشه و اذیت شین ولی بعدا با هم بزرگ میشن هم بازی میشن و خیییلی مزیت های دیگه داره. لطفا بیشتر بهش فکر کنید. ❤️

8
بابا چرا فک میکنین حس شما نسبت ب موجودی ک تو شکم یکی دیگس از خودش بیشتره؟کسی ک ب این راه رو میاره حت ...

همه اینجا جوری حرف می زنن که انگار فرشته هستن و گناه نکردن. تنها گناه هم انداختن یه بچه حرامه!!

انقدر نگین گناهه. بعضی مجتهدها خودشون اجازه دادن. گفتن اگه خیلی اسباب زحمت مادر میشه تا 4ماهگی میتون ...

اولا که هیچ مرجعی اجازه نداده 

من زنگ زدم پرسیدم

دوما روح از ۲ماهگی دمیده میشه

چقدر راحت درباره ی سقط صحبت میکنین  گناهش خیییلی بزرگه، حواستون به عواقبش باشه.  شاید پس ...

بچه حرام رو؟ خود شما می تونی؟ که همیشه با نگاه به اون بچه یادت بیفته چه جنایتی تو حقت شده؟

1396

سلام عزیزم اول بگم خیلی متاثر شدم از اتفاقی ک برات افتاده 

من 5 ماهم بود کیسه آبم پاره شده بود تو بیمارستان به این روش ک هر 3 ساعت دو قرص زیر زبونی برام میذاشتن من 1 روز طول کشید ک بچه بیوفته ولی شما سن بارداریتون کمه مسلما خیلی زودتر اثر میکنه

حین استفاده از این قرص اسهال و استفراغ شدید میگیری پس سعی کن معدت سنگین نباشه ک خیلی اذیت میشی

خدا جون هدیه تو ازم گرفتی راضیم به رضای خودت فقط بهم قدرت تحملش بده و یه نی نی ناز دیگه هم برام بفرس تا دلمو آروم کنه
این کار گناهی هرکی این کارو انجام داده روزگار خوشی ندیده بعدش خدا بهت داده نیروشم میده روزیشم میده ...

واقعا من اینو به چشم دیدم

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱
پسرم هنوز دو سالش نشده همسرمم اصلا نمیخواد

کفر نعمت از کفت بیرون کند....

فقط 11 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم خدایا این بارداریو ختم به خیر کن الهی امین

استارتر خیلی متاسف شدم لعنت به این جامعه لجن خواهرم برو یه شهر دیگه که نشناسنت موضوعو بع دکتر بگو شاید کمکت کرد ... خدا به داد دلت برسه و کمکت کنه

خدایا من مواظب فرشته های زمینی ام هستم لطفا تو هم مواظب فرشته کوچولوی من تو بهشتت باش😔
1508