1464
1482

نمیدونم ما که دکتر نیستیم بگیم

❤به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت ، غصه هم میگذرد...آنچنانی که فقط خاطره ای خواهدماند ...لحظه ها عریانند....به تن لحظه خود،جامه اندوه مـپوشان هرگز..❤#سهراب_سپهری❤

اگه دنبال درمان قطعی سینوزیت حاد و یا پیشگیری از سرماخوردگی کودک خود هستین 

حتما از داروهای گیاهی بیونوریکا آلمان استفاده کنید

1484
1432

بيچاره اون بچه 😔

كاره دنيا رو ببين يكي ارزوشه باردار باشه و سالم

يكي هم بي عذاب وجدان سقط ميكنه😞

٩٨/٨/٨دومين سقط😔خداجون تا هرجا كه ميخواي امتحانم كن من كم نميارم قلبم ميشكنه زمين گير ميشم ولي باز بلند ميشم و تلاشمو ميكنم مادرشدن ارزوي منه من به ارزوم ميرسم 👑
پسرم هنوز دو سالش نشده همسرمم اصلا نمیخواد

مامانم همیشه میگه وقتی های هایت بود فکر وای وایت نبود

حکایت شوهر شماست بچه نمیخواستی خب درست و سفت جلوگیری میکردی چرا میخوای جون یک طفل معصوم رو بگیری از خدا نمیترسید قتل نفس انجام بدی

این سومین اکانتمه امیدوارم این یکی لغو دسترسی نشه
پسرم هنوز دو سالش نشده همسرمم اصلا نمیخواد

بذا زیرزبونت هرساعت یا۴۵دیق کلی غذا ونوشیدنی هم بذاکنارت کسی پیشت باشه خوبه درد زیاد داری وممکنه توی مرحله همش سقط نشه

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪
1396

اگ کم خونی داری  سقط ت هم با خونریزی باشه تو خونه خیلی خطرناک ه حداقل کسی باشه پیشت ک اگ خدایی نکرده مشکلی پیش اومد بری بیمارستان

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب کسی هم انجام نمیده که بیرون, اخه اصلا نمیخوایم پسرم کوچیکه

این کار گناهی هرکی این کارو انجام داده روزگار خوشی ندیده بعدش

خدا بهت داده نیروشم میده روزیشم میده

واینکه خودت همش عذاب وجدان داری

آخه این چه کاریه؟تو دلت میاد همین پسر 2 سالتو بکشی؟بهش چیز بخورونی بمیره؟اونم همینه.تازه من خیلی ها رو دیدم یکی که سقط کردن یه بلایی سر اون یکی هم اومده.وقتی هنوز ندیدیش دلیل به این نمیشه که بخوای راحت بکشیش

1508