2726
عنوان

کنکور دادن تو سن سی سالگی با بچه کوچک

| مشاهده متن کامل بحث + 663 بازدید | 23 پست

تا بخونیو قبول شی فکر کنم اون پزشکیو پرستاری هم اشباع شده...اونم ک الان نظام قدیمی و کارت سخت تره....بنظرم فوق بخون هزینه واس ارتقا مدرک کنی بهتره تا ی چیز کاملااا جدید

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
تا بخونیو قبول شی فکر کنم اون پزشکیو پرستاری هم اشباع شده...اونم ک الان نظام قدیمی و کارت سخت تره... ...

رشته کامپیوتر فرقی بین ارشد و کارشناسی نداره متاسفانه تو ایران

خدایا عمری بهم بده که خوشبختی و عاقبت بخیری دخترم رو ببینم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رشته کامپیوتر فرقی بین ارشد و کارشناسی نداره متاسفانه تو ایران

در هر صورت بالخره ارتقا مدرک هستش....مگه میشه فرقی نباشه بگی لیسانسم تا بگی فوق لیسانسم

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
در هر صورت بالخره ارتقا مدرک هستش....مگه میشه فرقی نباشه بگی لیسانسم تا بگی فوق لیسانسم

بله متاسفانه فرقی نداره برای شرکت های خصوصی

دولتی هم که هیچی به هیچی به ما نمیرسه تا سوگولیا هستن

خدایا عمری بهم بده که خوشبختی و عاقبت بخیری دخترم رو ببینم
2728
رشته خودم بازار کارش به شدت اشباع شده

عزیزم چی سدکنکورشرکت کردی ؟

یاحضرت علی اصغرممنونم ازت 🌹🌹🌹این محرم جواب توسلای منودادی بعد۴ سال باردارشدم تازه فهمیدم باردارم من چندبارچله ی زیارت عاشوراگرفتم نذرشیروکیکم روزعاشورکرده بودم امسال قراربودتاروزعاشوراچله ام تموم بشه البته برای اولین بارباصدلعن وصدسلام چله زیارت عاشوراگرفتم که ده روزنشده فهمیدم باردارم شش ماهه کربلاناامیدنمیکنه همین طورکه منوناامیدنکرد منی روکه میگفتن فقط باای وی اف احتمال بارداریم هست ذخیرم کم بودمعجزه کردطبیعی باردارشدم خدایابه همه ی منتظراهم طعم مادرشدن روقسمت کن 🙏🙏🙏برای سلامتی تودلیم صلوات میفرستی 🙏🙏🙏