1464
1482

سلام بچه ها

من مهندس کامپیوترم ولی اصلا از رشته ام راضی نیستم چهارسالم سابقه کار دارم که با وجود بچه دیگه نتونستم برم سرکار

الان چندوقته تو مخم افتاده که بشینم واسه کنکور تجربی بخونم حتی اگه شده دو سه سالم پشت کنکور بمونم ولی یا پزشکی قبول بشم یا پرستاری

به نظرتون تصمیمم درسته 

اینم بگم که یک دختر چهار ماهه فوق العاده وابسته و شیطون دارم که خیلی وقتم رو مشغول خودش کرده میخوام از خواب و استراحت شبم بزنم و درس بخونم

این سومین اکانتمه امیدوارم این یکی لغو دسترسی نشه

پزشکی ک نمیشه رک و راست

بودنت هنوز مثل بارونه مثل قدیما پاک و روونه، از پشت این دیوار بیرحمی که بینمونه، هاچین و واچین عسل شیرین قصمون هنوز ناتمومه، از اینجا به بعد کی میدونه که چی سرنوشتمونه❤

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

من اگه جات بودم رو همین رشته ی خودم تمرکز میکردم و دنبال مشغله ی بهتری میبودم مطابق با رشته ام

رشته خودم بازار کارش به شدت اشباع شده

1473
امسال نمیتونی ولی برای سال بعد از الان مشغول خوندن شو

عشقمممممم چطوری😍😍😍😍😍

بودنت هنوز مثل بارونه مثل قدیما پاک و روونه، از پشت این دیوار بیرحمی که بینمونه، هاچین و واچین عسل شیرین قصمون هنوز ناتمومه، از اینجا به بعد کی میدونه که چی سرنوشتمونه❤
پس اینایی که با بچه پزشکی قبول شدن از یک سیاره دیگه اومدن!!!؟؟

والا من ندیدم

طرف ۱۲ ساعت درس میخونه انواع معلم و آرمون قبول نمیشه

البته خواستن توانستن

1485
منم مثل خودتم فعلا دارم ارشد میخونم تا ببینم چی میشه

اخه بدبختی کامپیوتر اینقد هرروز تکنولوژیش پیشرفت میکنه که واقعا ارشدم بخونی بی فایده است

اینقد دوستام هستن با ارشدم بی کارن

وای نگو دیگه 😞😞 منم ارشد هستم اونم نرم افزار

انشالله که کار خوبی پیدا میکنی

من خودم طراح سایتم ولی کو کار

طرف کار در حد بیل گیتس ازت میخواد با حقوق یک و نیم

خیلی زور داره واسه کسی که تخصص داره

1474

تا بخونیو قبول شی فکر کنم اون پزشکیو پرستاری هم اشباع شده...اونم ک الان نظام قدیمی و کارت سخت تره....بنظرم فوق بخون هزینه واس ارتقا مدرک کنی بهتره تا ی چیز کاملااا جدید

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
تا بخونیو قبول شی فکر کنم اون پزشکیو پرستاری هم اشباع شده...اونم ک الان نظام قدیمی و کارت سخت تره... ...

رشته کامپیوتر فرقی بین ارشد و کارشناسی نداره متاسفانه تو ایران

رشته کامپیوتر فرقی بین ارشد و کارشناسی نداره متاسفانه تو ایران

در هر صورت بالخره ارتقا مدرک هستش....مگه میشه فرقی نباشه بگی لیسانسم تا بگی فوق لیسانسم

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
در هر صورت بالخره ارتقا مدرک هستش....مگه میشه فرقی نباشه بگی لیسانسم تا بگی فوق لیسانسم

بله متاسفانه فرقی نداره برای شرکت های خصوصی

دولتی هم که هیچی به هیچی به ما نمیرسه تا سوگولیا هستن

1457