2737
2734

چه رشته ای میرفتی؟؟بپر بپر داره

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  

زیر دل و کمد بخاطر بارداریته درد میکنه عادیه گلم. ولی اگه رشته ورزشیت سنگینه نکن که مشکلی خدای نکرده پیش نیاد

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
هم ایروبیک هم بدنسازی 1:30کار میکردم کشاله رانمم درد میکنه از درد زیر دلم

زیاد حرکات کششی انجام نده و سنگین... بپر بپر هم نکن بقیه اش مشکلی نداره ایشالله به سلامتی بیاد بغلت

عزیزم فقط پریدن وورزش توپی ضررداره بقیه نه منم شنامیرم

مامانم امروز گف شنا نههههه اصلا خطرناکه مریضی نگیره بچه تو شکمت تو استخر خیلیا رعایت نمیکنن

🤦‍♀️

اگه دلت میخواد نی نی ان شاء الله داشته باشی😍

نه کاری به دوست داشتن خودم نداریم هشت روزم هست که عقب انداختم اما بی بی چکم منفیه من چیکار کنم ترو خدا راهنمایی کنید؟؟

اوف خدایا وقتی میای اینجا فقط باید تند تند برا حاجت بقیه صلوات بفرستی😫😫😟
ان شاء الله 🙏ممنون از دلگرمیت😘❤️

خواهش گلم😊🥰

2706