2726
عنوان

مامانا بنظرتون دخترم مشکل داره؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 527 بازدید | 40 پست
یعنی نمیخواد ببرمش دکتر، دارم از دستش دیوونه میشم تا کی ادامه داره این کاراشون؟؟ 

احتمالا هرچی خواسته انجام دادین برای همین بازم میخاد حرفشو به کرسی بنشونه

من خیلی سعی میکنم به حرف پسرم گوش ندم ولی اونم سریع گریه میکنه 

بد غذام هست

میشه برای همه منتظرا صلوات بفرستین؟

داره لج میکنه جوجو ازالان میخواد هدچی خودش گف همون باشه😍

میگمــــــا .....طرف همچیـــن خودش ومیگیــره انگار ترکـــــــــــــــــه😍😁یاشاسین تورک یاشاسین ایران😍👍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دختر منم همینه فقط بدتر. دکتر مغز و اعصاب بردم دارو برد آروم شد.وقتی آروم شد گفت الان وقت کار درمان ...

وای من دیوونه شدم از دست کاراش

الان هم سن و سالش قشنگ حرف میزنن ولی دختر من فقط کلمه میگه حدودا70تا و جملات دوکلمه ای 

حموم میبرمش از اول تا آخر گریه، آرایشگاه بازم گریه، غذا خوردنش افتضاااح 

🌿لطفاً برای شفای دخترم دعا کنید 🤲  خدایا به بزرگیت قسم،هیچ پدر و مادری رو با اولادش امتحان نکن، خدایا منو با دخترم امتحان نکن،الهی آمین🤲🌿
2728

همه بچه ها همینه شاید برای یه سری کارا بتونی قلقشو بدست بیاری واسه یه سری کارا هم که اصلا قلق ندارن 

مثلا سر لباس من هر لباسی که مناسب نیست و اون می خواد  به زور بپوشه میگم کثیفه باید بشورم فقط در صورت کثیقی قانع میشه 

سر غذا میگم بریم تو اتاق بابا نبینتمون غذا بخوریم درم ببندیم 

غذا خوردیم بزرگ شدیم بریم به بابا نشون بدیم 

عاشق ای کاره 

احتمالا هرچی خواسته انجام دادین برای همین بازم میخاد حرفشو به کرسی بنشونه من خیلی سعی میکنم به حرف ...

عزیزم حرف میزنه پسرت؟ یکی از دلایل گریه زیاد دخترم اینه که نمیتونه منظورشو برسونه و حرف بزنه

🌿لطفاً برای شفای دخترم دعا کنید 🤲  خدایا به بزرگیت قسم،هیچ پدر و مادری رو با اولادش امتحان نکن، خدایا منو با دخترم امتحان نکن،الهی آمین🤲🌿

خدا بهمون صبر و تحمل و نیرو بده 

منم دیشب کلی از دسش گریه کرد 

حرف نمیزنه هی با اشاره میگه خدا نکنه من متوجه منظورش نشم دو ساعت اشک میریزه

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
خدا بهمون صبر و تحمل و نیرو بده  منم دیشب کلی از دسش گریه کرد  حرف نمیزنه هی با اشاره می ...

وای درکت میکنم خدا کنه زودتر حرف بزنن، منم دخترم همش اشاره میکنه و دستمو میکشه میبره سمته چیزی که میخواد، اگه منظورش رو نفهمم حسابی گریه میکنه

ببین یه روشی که برای بچه های این سنی جواب میده اینه که تو یه محدوده بهشون حق انتخاب بدی . مثلا می خوای بری بیرون لباس نمی پوشه ، دو دست لباس بیار بهش بگو اینو می پوشی یا اون یکی و . یا مثلا می خوای ببری دستشویی یا پوشک عوض کنی نمیاد بهش بگو خودت میای بریم یا بغلت کنم ببرمت.البته نباید با عصبانیت بگی با یه لحن شاد ولی محکم بگو . اینطوری هم اون حق انتخاب داشته هم شما کارت راه افتاده

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
ببین یه روشی که برای بچه های این سنی جواب میده اینه که تو یه محدوده بهشون حق انتخاب بدی . مثلا می خو ...

ممنون عزیزم خدا کمک کنه و صبر و حوصله بده

بعضی وقتا حسابی کم میارم😔

عزیزم سعی کن بهش محبت کنی ولی زیادم همه حرفاشو گوش نده ، وقتایی که لج میکنه بیتفاوت باش خیلی سخته ، ...

وای وحشتناکه، وقتی لجبازی میکنه اصلا حرف گوش نمیده فقط جیغ و گریه، حرفم نمیتونه بزنه بیشتر اعصابش بهم میریزه

ممنون عزیزم خدا کمک کنه و صبر و حوصله بده بعضی وقتا حسابی کم میارم😔

می دونم عزیزم، من خودمم بعضی وقتا می خوام سرم و بکوبم تو دیوار . تازه من دوتا اینجوری دارم. ان شاالله بهتر میشه

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
2706