2410
2553

والا وقتی واقعا منو پستامو نادیده میگیرن وقتی با تمام وجودم حس میکنم تو گزاشتن پست و استوریشون مخاطب پنهانشون منم وقتی میدونم با شادیام شاد نمیشن و با ناراحتیام ناراحت چرا باید از امورات من مطلع باشن؟اصلا چه لزومییی دارره؟ منم این کارو با سه نفر کردم و در عرض ۲۴ ساعت واکنششونو دیدم 

با خودم گفتم عزیزم تویی که مثلااا من تولد دخترمو میزارم لایکم نمیزنی و به تبریکم نمیگی  حالا چطور شده فورا متوجه شدی از پیج هم خارج شدیم و زنگ میزنی علت جویی؟ 

واقعااااا تو دنیای مجازی فقط باید پیج غریبه هارودنبتل کرد اقوام ما حداقل سرشار از قصد و غرض و حسادت و خودنمایی هستند ...دل ادم میگیره😔

نظر شما چیه؟

ایرانی ها! وضع آب خیلی خرابه!!!خیلی خراب!!!!ایران داره از یه منطقه نیمه خشک به منطقه خشک و بیابانی تبدیل می شه!

درسته👌

گاهی آدم تو جنگ با خودش باید اونقدر پیش بره که یه ویرونه بسازه از وجودش...اونوقت از دل اون ویرونه یه نوری، یه امیدی، یه جراتی جرقه میزنه... بس نیست این همه ناکامی؟این همه بدبختی...توی دنیایی که دو روز بیشتر نیست،منتظر چی هستیم؟کدوم معجزه؟کدوم خوشبحتی باد آورده؟🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زنگ زد گفت چرا بلاک و آنفالوم کردی؟ حالا چرا به روش آورد؟من هنوز نمی فهمم چرا همکار پیج شخصیتو فالو می کنه،من که رد درخواست میدم،یعنی نمیفهمه اون پیج شخصی و خانوادگیه و روابط همکاری رسمیه

2720

کار خوبی کردی منم چن وفت پیش همینکارو کردم🤗🤗

دوست عزیز برای حاجتم صلوات میفرستی😍پسر یکی یدونه ی من حضرت زینب نگهدارت👪بعد از دوسال کاربریم برگشت 😍😍😍😍الان دیگه دوتا پسر خوشگل وشیطون دارم ..خدای مهربونم خودت مواظب بچه هام و همسرم باش🙏🙏🙏هرکی امضامومیخونه اگه دلش خواست برام دعا کنه گرفتاریام حل بشه لایک‌کنه منم صلوات می‌فرستم براش ..من ب دعای نی نی سایت اعتقاد دارم 😘

الانم میخام برادرشوهرمو بلا‌ک کنم

دوست عزیز برای حاجتم صلوات میفرستی😍پسر یکی یدونه ی من حضرت زینب نگهدارت👪بعد از دوسال کاربریم برگشت 😍😍😍😍الان دیگه دوتا پسر خوشگل وشیطون دارم ..خدای مهربونم خودت مواظب بچه هام و همسرم باش🙏🙏🙏هرکی امضامومیخونه اگه دلش خواست برام دعا کنه گرفتاریام حل بشه لایک‌کنه منم صلوات می‌فرستم براش ..من ب دعای نی نی سایت اعتقاد دارم 😘
2714
امضات چقد قشنگه 

❤❤❤

گاهی آدم تو جنگ با خودش باید اونقدر پیش بره که یه ویرونه بسازه از وجودش...اونوقت از دل اون ویرونه یه نوری، یه امیدی، یه جراتی جرقه میزنه... بس نیست این همه ناکامی؟این همه بدبختی...توی دنیایی که دو روز بیشتر نیست،منتظر چی هستیم؟کدوم معجزه؟کدوم خوشبحتی باد آورده؟🍀