1507
1411

کلا اهل غیبت نیستم چون معتقدم ب زندگی خودم برمیگرده ولی امروز ی عکسی تو اینستا دیدم کلی خجالت کشیدم

ی اقایی از اشناهامون تو نمایشگاه  عکس گرفته تو هر دستش ی گوشیه پشت گوشیارو سمت دوربین گرفته  یکی ایفون x یکی ایفون 11 

قبلا پز زیر پوستی میداد ولی این دیگ فاجعه بود ☹☹😑😑😑

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1484

دارندگی وبرازندگی والا

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.

خدا کمکش کنه😂😂😂

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نرون مرد ولی رم نمرده است💜😔یاد بگیرین وکیل کسی نباشین مگر حقوق بگیرین ازش                            کاشکی دو دقیقه سرتون تو زندگی من نباشه😌😐
1485

آقا اینهمه رفته پول داده اونو خریده بزار یه عکس بگیره باهاش طفلکی 

خانوم باید یا وکیل باشه یا نقاش من هردوتاش و هستم ببین دیگه چقدر خوبم 🤪😂پیچ نقاشی مو تو اینستا فالو کنید art_naghash_bashi   انواع سفارش پذیرفته میشود 😍
1396

بابا این که حالا حداقل یه چیزی داشته پز بده من فاز رفیقمو نمیفهمم میوه هم میخره با یه حالتی عکس میگیره از خودشو میوه ها انگار هیشکی تا حالا رنگ میوه ندیده البته به خودش مربوطه ها ولی من واقعا درکش نمیکنم 

صبر کن سهراب قایقت جا دارد؟من از هم همه ی اهل زمین بیزارم...
1457