2726
عنوان

کسی این علایم برای قاعدگی داشته؟

117 بازدید | 17 پست

این ماه خیلی خوابالو بودم. خیلی کمم تهوع داشتم یعنی یه جورایی هر روز در حد یه دل به هم خوردگی کوچیک. سینه هامم خیلی سنگین شده. دو روز مونده به موعد پری. 

ولی من اکثرا هر ماه اینجوری توهم بارداری میزنم به خاطر همین احتمال نمیدم باردارم. ولی خسته شدم هر روز اینجوری علایم! دقیقا از روز 15 پریودی من حالم اینه. هعی شدید تر میشه. کیست و.. هم ندارم

نمیدونم والا عزیزم نمیخام ناامیدت کنم ولی به علائم اعتباری نیس من ۲ساله اقدامم وقتی به علائمم توجه میکنم هر ماه باید باردارباشم ولی خبری نیست

تارسیدن به هدف دور زدن ممنوع🎯🎯🎯.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم والا عزیزم نمیخام ناامیدت کنم ولی به علائم اعتباری نیس من ۲ساله اقدامم وقتی به علائمم توجه م ...

من اقدام ندارم گلم اصلا منتظر بارداری نیستم. جلوگیری طبیعی دارم ولی هر ماه اینجوری پدرم درمیاد با این علایم

2728
من به جات بودم حتما یه بی بی میزدم،خدا رو چه دیدی

😂😂😂دیگه روم نمیشه هر ماه تقریبا اینجوری علایم شدید دارم فک میکنم باردارم بی بی میزنم. دیگه این ماه نمیخوام جو بدم

من اقدام ندارم گلم اصلا منتظر بارداری نیستم. جلوگیری طبیعی دارم ولی هر ماه اینجوری پدرم درمیاد با ای ...

خب عزیزم اگه واقعا بجه نمیخوای بایه روش بهتری جلوگیری کن اینجوری هر ماه باید استرس بکشی

تارسیدن به هدف دور زدن ممنوع🎯🎯🎯.
خب عزیزم اگه واقعا بجه نمیخوای بایه روش بهتری جلوگیری کن اینجوری هر ماه باید استرس بکشی

نه اونقدر مهم نیس بچه دار شم. چون چند ماه دیگه اقدام میکنم. از اسن علایم اذیت میشم خیلی دقیقا از وسطای ماه من علایم اذیت کننده دارم بعدشم که یه هفته پری!! 

من اقدام ندارم گلم اصلا منتظر بارداری نیستم. جلوگیری طبیعی دارم ولی هر ماه اینجوری پدرم درمیاد با ای ...

دقیقا مثل شما هستم.. ده یا دوازده روز مونده به موعد پریود .. سینه هام سفت و دردناک میشه خیلی زیاد

یک هم تهوع دارم..  سوزش واژن شدید ... من هم جلوگیری طبیعی دارم

مشکل خاصی هم نداشتم چندماه پیش رفتم . خیلی اذیت میشم میخام دوباره برم دکتر

همینی که هست
😂😂😂دیگه روم نمیشه هر ماه تقریبا اینجوری علایم شدید دارم فک میکنم باردارم بی بی میزنم. دیگه این ما ...

من تا حالا بی بی نزدم.. ولی با این علایم یک استرس بدی میگیرم که نکنه حامله باشم.. 

همینی که هست
دقیقا مثل شما هستم.. ده یا دوازده روز مونده به موعد پریود .. سینه هام سفت و دردناک میشه خیلی زیاد ی ...

واقعا؟ حالا به اینا تهوعم اضافه کن. خیلی معذرت میخوام ولی ما تو رورای تخم گذاری رابطه داشتیم دقیقا از فردای اون رابطه حال من همینه. خب اخه نباید به خودم بگم چه مرگته علایم بارداری داری ولی فقط توهمه؟ 

واقعا؟ حالا به اینا تهوعم اضافه کن. خیلی معذرت میخوام ولی ما تو رورای تخم گذاری رابطه داشتیم دقیقا ا ...

تخم گذاری حدود دو هفته بعد ازاتمام پریود اتفاق میفته اگر اشتباه نکنم

من که کلا رابطه زیاد ندارم و اگر داشته باشم سعی میکنم توی این دوره تخم گذاری نباشه ولی بازم این علایم همش باعث استرس من میشه لعنتی

مربی باشگاه میگفت چون بدنت امادگی حامله شدن داره ولی جلوگیری میشه از این امر .. این حالتها دست میده بهت. میگفت خودمم همینطورم حالا با شدت کمتر

همینی که هست
تخم گذاری حدود دو هفته بعد ازاتمام پریود اتفاق میفته اگر اشتباه نکنم من که کلا رابطه زیاد ندارم و ا ...

😂😂😂حالا خدا کنهاماده بارداری باشه. عیب نداره عوضش چند ماه دیگه یه نی نی خوشگل میاد پیشم

2706