2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یاد اون جوکه افتادم میگف اگه شوهرتون خیانت کنه و...... فقط اگرررر خارجیا هر کدوم یه مدل جواب میدن ...

اینا نمیدونن فانتزی چیه😅فکر میکنن اگه بگن برد پیت همین الان پشت دره انگار😅😅😅

لطفا برای ارامشم دعا کنین
وااااااااای دیووونشمممممممممممم همین اخلاق سگشه که خوووبه دیگه مثه پپ و سیمونه و ... دم دستی و نیش ب ...

برعکس تصورت پپ فقط جلوی دوربینا و تو زمین فوتبال انقد خوشال و خندانه وگرنه به شدت اجتماع گریزه

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
2720
2714

ایشون و همسر اینده ام هم شبیه اینه 😊

بعضی دعا ها چه قشنگ ب دل ادم میشینه                      خداوندا                                                      نه انقدر پاکم ک مرا کمک کنی.                                 نه انقدر بدم ک رهایم کنی ...                                     میان این دو گم شده ام                                     هرچه تلاش کردم نتوانستم همانی باشم ک تو میخواهی                                                               خدایا رهایم نکن                                                     الهی دستم ب اسمانت نمیرسد ...                                      اما تو ک دستت ب زمین میرسد                                            بلندم کن ....                        
برعکس تصورت پپ فقط جلوی دوربینا و تو زمین فوتبال انقد خوشال و خندانه وگرنه به شدت اجتماع گریزه

وااااقعا؟؟؟ خجالتی بنظر میاد البته کمی! وااای توی بازی با لیورپول چقدددددددد سوخت کیف کردم

ما کهکشانیا از پپ متنفریم

من فعلا بخاطر اینکه سریال مردگان متحرک رو میبینم از نورمن ریداس خوشم میاد میدونم خوشگل نیس ولی زشتو خفنیه 😅😋

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
وااااااااای راک که خداااست ولی من به خوزه م خیانت نمیکنم    

😂 😂 😂 😂 

چن وقت پیشا اومده بود یکی از کشورای حوزه خلیج براشون کلاس مربیگری و اینا گذاشته بود

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
2706