2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینجا همه مسلمون هستیم ما رو چه به کفار

والا به خدا ٩٠ درصد پيشرفتا با كاراي همون كفار بدست اومده

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
2728
چه عاااااااااااااااالی که همه عاشق همسرتون هستین مجرد نداریم؟؟

اولی هرچی بگه بقیه تاپیک طبق اون نظر پیش میره 😂😉

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
عزیزم این یه تفکر فانتزیه    

جانی دپ😀😀😀

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
کیانوریوز؟ برد پیت؟ جورج کلونی؟    

عزيزم اينجا همه عاشق شوهراشونن😂نميدونم تاپيك اونجوريا ماله كيه 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
عزیزم این یه تفکر فانتزیه    

یاد اون جوکه افتادم

میگف اگه شوهرتون خیانت کنه و......

فقط اگرررر

خارجیا هر کدوم یه مدل جواب میدن

حالا ایرانیا:شوهر من همچین کاری نمیکنه.من بهش اعتماد دارم.

میرینن تو نظر سنجی و فانتزی  

پایانی برای قصه ها نیست.....چرا که نه گوسفندان عاقل میشوند و نه گرگها سیر  
اولی هرچی بگه بقیه تاپیک طبق اون نظر پیش میره 😂😉

دقیقا😂😂😂

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...

هر جور ک فک میکنم باز شوهر خودم میاد جلو چشمم 😍

ولی از بازیگرایی ک ازشون خوشم میاد نوید محمد زادس،سینا مهرداده،مهدی سلطانی 😁خارجکی ندوست😒

عزیزا برام دعا کنین باردار باشم😔❤
2706