2737
2739

انگار رو خودمم اثر کرده

الان حرف از تموم شدن میزنن خانوادم بیشتر بم بر میخوره بدتر استرس گرفتم از این همه دوری دوس دارم شوهرمو ببینم

زندگیمونو ابکی خراب میکنیم

سوره نور طلاق مزمل مجادله رو توخونه هم بذارین پخش بشه شوهره ک ازسرکارمیاد مثل کسیکه ک هیپنوتیزمش کردن یجور ابراز عشق میکنه ک خفتون میکنه خخخ

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.
سوره نور طلاق مزمل مجادله رو توخونه هم بذارین پخش بشه شوهره ک ازسرکارمیاد مثل کسیکه ک هیپنوتیزمش کرد ...

من سوره طلاق خوندم فک کنم رو خودم اثر کرد اونو نمیدونم😐

قبلا فکرم طلاق بود الان فکرم زندگیه ولی اووونننن خدا میدونه چی تو سرشه

امیدوارم اونم لج نکنه و بیشتر از این قهر نمونیم اوضاع بدتر میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من سوره طلاق خوندم فک کنم رو خودم اثر کرد اونو نمیدونم😐 قبلا فکرم طلاق بود الان فکرم زندگیه ولی او ...

خو همینکه روت اثرکرد نسبت ب زندگی دلسوزترت  کرد مسلما احتیاط رو رو رفتاروحرف باشوهرت رعایت میکنی اونم  خوشش میاد رام میشه میادکنارت

.تاپیکای من برای باقیات صالحات نوشته شده که بعدازهربارخوندن شمابرای روح اون شخصی ک مدیونشم وحقی ب گردنم داره فرستاده میشه باورکنین چاره ای جزین برام نمونده باید حق اون ادم روبجابیارم تاخداازم بگذره.کنجکاوشدین واسه تاپیکام ی تسبیحات اربعه بگین بیایین تو.هرکس روزی ده مرتبه تسبیحات اربعه سبحان الله والحمدالله ولااله الاالله والله اکبر رو بخونه روز قیامت مثل لشکر بزرگی از خیرونیکی وحسنه پشت سرش راه میفتن وتنهاذکریه که باقیات صالحات میمونه براتون.
سوره نور طلاق مزمل مجادله رو توخونه هم بذارین پخش بشه شوهره ک ازسرکارمیاد مثل کسیکه ک هیپنوتیزمش کرد ...

جدی میگی؟

من سوره طلاق خوندم فک کنم رو خودم اثر کرد اونو نمیدونم😐 قبلا فکرم طلاق بود الان فکرم زندگیه ولی او ...

به نیت اونم بخون روی اونم اثر کنه

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
جدی میگی؟

زندگی 5ساله من ی ترشرویی توش نبوده الحمدا...

امتحان کن محاله ممکنه راه اشتی بازنشه یامحبت وعشق شوهرت زیادنشه

2738
زندگی 5ساله من ی ترشرویی توش نبوده الحمدا... امتحان کن محاله ممکنه راه اشتی بازنشه یامحبت وعشق شوهر ...

مرسی قلبم هر چی میخوای الهی خدا بهت بده

مرسی قلبم هر چی میخوای الهی خدا بهت بده

مرسی مهربون جیگرم حال اومد بادعات😆😍😍😍

مرسی مهربون جیگرم حال اومد بادعات😆😍😍😍

فقط اگه چیز دیگه ای دعا پیدا کردی خبرم کن لطفا

فقط اگه چیز دیگه ای دعا پیدا کردی خبرم کن لطفا

جواب پستی ک برام گذاشتی رو دادم.

دنبال دعای دیگه ای بوگو بدنبالم برات

جواب پستی ک برام گذاشتی رو دادم. دنبال دعای دیگه ای بوگو بدنبالم برات

من اینا رو می خوندم ب آب می دادم  شوهرم بخوره اثر داشت 

سوره یس و نور و مزمل س بار 

شوهر بقره رو هم تو خونه پخش می کردم خوب بود 

اینجوری ک شما گفتی نشنیده بودم ولی حتما انجام می دم 

خدایا مواظب دخترم باش؛ از الان تا همیشه 
جواب پستی ک برام گذاشتی رو دادم. دنبال دعای دیگه ای بوگو بدنبالم برات

مرسی قلب هیچیفقط هر دعای خاصی دیدی بهم بگو

خودم فقط با خبری از اینده رو بلدم

2706