2703
2553
عنوان

دلم برای مامانم میسوزه

774 بازدید | 55 پست

بذارید کامل بگم بعد فحش بدید

افسردگی شدید داره

کلا بدنش داغونه از چربی و قند خون و پادرد تا مشکلات واعصاب دامن گیرشه

امروز خیلی فکر میکردم هر کاری کردم به این نتیجه رسیدم خیلی بدبخته من دلم براش کبابه ولی اصلا نمیتونم دوستش داشته باشم چون اونموقع ک باید رابطمون خوب میشد نشد 

مادرم از روزی ک یادم میاد تا زمانیکه ازدواج کردمو از دستش راحت شدم آزارم داد

...😢😢😢😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

حالا ک محتاج شده مظلوم شده 

اما من نمیتونم بهش محبت کنم

اونم نمیتونه

هر وقت کاری داره میرم براش انجام میدم ولی نمیتونم دو جمله باهاش حرف بزنم

خیلی خلا بزرگیه بخدا

پدرت باهاش خوب رفتار کرده ومیکنه ؟

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍
2714
حالا ک محتاج شده مظلوم شده  اما من نمیتونم بهش محبت کنم اونم نمیتونه هر وقت کاری داره میرم ب ...

حرف سرد مهر گرم رو میبره...😔

آدم باید به باباطاهر توزندگیش داشته باشه ک بهش بگه ...گل سرخ وسفیدم چرا پژمرده حالی ...بیا قسمت کنیم دردی که داری.... که تو کوچک دلی طاقت نداری....💞خدای خوبم خودت برام‌معجزه کردی خودتم حافظش باش صحیح وسالم بیاد بغلم  وبهمون توان لیاقت ودانشش رو بده ک پیش ما زندگی خوب وموفقی رو تجربه کنه وکلی بهش خوش بگذره...😍😍

عزیزم خب ریشه مشکل کجاست چرا باهات بد رفتاری میکرده

خانوم باید یا وکیل باشه یا نقاش من هردوتاش و هستم ببین دیگه چقدر خوبم 🤪😂پیچ نقاشی مو تو اینستا فالو کنید art_naghash_bashi   انواع سفارش پذیرفته میشود 😍
عزیزم خب ریشه مشکل کجاست چرا باهات بد رفتاری میکرده

نمیدونم ریشش کحاست ولی اولین خاطراتم ک یادم میاد همیشه منو تحقیر میکرد فحشهای زشت میداد 

تو نوجوونی بلا نبود ک سرم اورد بارها منو از خونه انداتخ بیرون

2706