2726
عنوان

آقا من نمیگم دیر ازدواج کنید ولی خدایی دیگه زیر ۲۰ اینکارو نکنید...

| مشاهده متن کامل بحث + 878 بازدید | 96 پست

منظورم از مشکلاتم دقیقا همین سقط چند هفته پیشم ک کورتاژ شدم یه هفته دخترپ بیمارستان بستری بود و اینکه بچه داری شیرینه و لی مشکلات زیادی داره اونم اگه کنارش بیای کتابهاتم بریزی

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
خیلیا بابالا رفتن سنشون معیاراشون غلط میشه اتفاقا اطرافم بسیییییار دیدم ب نظرم ازدواج آمادگی عقلی ...

بله ادم سخت گير تر ميشه 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استاتر تورو خدا بیشتر بگو ازش 🤣

خیلی چیزا هست.... مثلا خونه ش طبقه ی بالای عمه م هست... من تا حالا رنگ خونه ش هم ندیدم. بابا ما که هر روز نمیاییم خونه ت... من خونه ی عمه م سالی چندبار بیشتر نمیرم... حالا ما عید اومدیم یه تعارف الکی بکن که بریم خونه ی ما... با اینکه خودش همه جا میره عید دیدنی و چند بار هم خونه ی من اومده ولی دریغ از یه تعارف الکی حتی... یه بارم یکی از اقوام به شوخی گفت خب اعظم جون ما رو دعوت نمیکنی؟ گفت نه از صبح پدرم دراومده خونه رو تازه تمیز کردم... مثلا میخواد سفت و محکم بگیره که هی نرن خونه ش و بیان‌... ولی نمیفهمه که اینم راه داره. نه که هقچکس رنگ خونه تو توی چهار پنج سال نبینه

اخه ۱۸یا ۱۷ازدواج میکنید دیگه اقلا بالای ۲۰ سال بچه دار بشین 

واقعا بارداریو سقط بدن یه زنو داغون میکنه

مردا هر روز جوون ترو شاداب تر میشن 

اونوقت ما 

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
2728

فکرنکنم به سن ربطی داشته باشه عروس دایی منم امسال عقد کرده ۲۱ سالشه همینجوریه یعنی یه کارایی میکنه ما همش تو بهت وتعجبیم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
خیلیا بابالا رفتن سنشون معیاراشون غلط میشه اتفاقا اطرافم بسیییییار دیدم ب نظرم ازدواج آمادگی عقلی ...

ما هم نمیگیم پنجاه سالگی ازدواج کنن که... میگیم ۱۵ سالگی زوده... بیست تا سی خوبه

خیلی چیزا هست.... مثلا خونه ش طبقه ی بالای عمه م هست... من تا حالا رنگ خونه ش هم ندیدم. بابا ما که ه ...

این اعجوبه رو عمت خداییش از کجا گیرش اورده 😅

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
استارتر من.13 ازدواج کردم خب ولی دخترمو نمیذارم زیر 20 ازدواج کنه نمیگم ناراضیم ن خدارو شکر همه چی ت ...

واقعا ناراحت شدم بچه ات رو از دست دادی امیدوارم زودتر روحت اروم بشه توی تاپیکای قبلیت ازم دلخور شدی اما واقعا ناراحتیم از. این بود که یه نوجوان نباید در بهترین دوره زندگیش این همه مشکل رو تحمل کنه  مگه ما چندبار فرصت  زندگی داریم اما حالا که ازدواج کردی قدر زندگیتو بدون

خوشبخت باشی 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
وا چ بیشعور

ببین ناپخته س... یه جا شنیده که جواب خانواده ی شوهرو باید داد که پررو نشن... اینم اقوام شوهر هر حرفی بزنن میزنه تو پرشون... حتی تعریفش هم کنن بازم یه کنایه میاد... خودشم فکر میکنه خیلی شاخ و با سیاسته... و به گفته ی خودش نمیذاره چیزی تو دلش بمونه

ببین ناپخته س... یه جا شنیده که جواب خانواده ی شوهرو باید داد که پررو نشن... اینم اقوام شوهر هر حرفی ...

حتما خودشون آدم رک میدونه😼بین رک بودن و بیشعوری ی مرز باریکه عروسشون از خط گذشته

منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر.....
خیلی چیزا هست.... مثلا خونه ش طبقه ی بالای عمه م هست... من تا حالا رنگ خونه ش هم ندیدم. بابا ما که ه ...

ای بابا

مام ۱۷ ساله داریم خب بلد نیستن تعارف بخدا بلد نیستن مثله خانمای بزرگتر من درک میکنم

یجورایی نمیتونن از پس خودشون بر بیان

من الانم دس و پا خودمو گم میکنم دیگ چ برسه ب بچه ۱۳ ساله

2706