2703
2553
عنوان

آقا من نمیگم دیر ازدواج کنید ولی خدایی دیگه زیر ۲۰ اینکارو نکنید...

| مشاهده متن کامل بحث + 878 بازدید | 96 پست

من انقدر توی زندگیم افراد سن بالا مخصوصا چهل سال به بالا دیدم که نفهم و بیشعوره که درک و فهمش اندازه یه بچه ۵ ساله اس

که اگه  سن پایین ببینم اینجوریه اصلا تعجب نمیکنم چون واقعا وقتی تعجب داره که سن ۵۰ باشه درک و شعور ۱۰ ساله 

سرکوفتم میزنن ب خدا🤣🤣🤣🤣🤣

به خدا 

پز ميدن😂

دوستم ١٧ سالگي ازدواج كرد چه پزيم ميداد درسم نخوند 

حالا من ازدواج نكردم و درس خوندم و كار كردم 

واقعا زندگي من أز اون بهتره 

نميگم ازدواج خوب نيس ولي به سنش

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
نَه ولي معيار هاي ادم براي ازدواج با بالا رفتن سن عقلاني تر و منطقي تر ميشه و احتمال موفقيت بيشتره&n ...

خیلیا بابالا رفتن سنشون معیاراشون غلط میشه اتفاقا

اطرافم بسیییییار دیدم

ب نظرم ازدواج آمادگی عقلی جسمی جنسی و.......تا انسان ب این حد نرسیده نبایدازدواج کنه

ربطی ب سن نداره.

تا اطلاع ثانوی حوصله بحث کردن با هیچکی رو ندارم.....
حالا اینجا چیزی بگی میگن ما خیلی میفهمیم و چهل پنجاه ساله ها بیشعور ترن... بابا ما نمیگیم همه ی ۱۵ س ...

بله اصلا هدف دختر زير ٢٠ نبايد ازدواج باشه بايد جووني كنه درس بخونه و ...

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 
هنر کرده شوهر کرده.....!!!الان چی داره اون دختر؟نه سواد نه درک وفهم وشعور...عمرشم هدر رفته

دقیقاااااااا

. ولی مطمئنا از نظر خودش همین که شوهر کرده و بچه داره ، خودش کلی افتخاره . 

⁦♥️⁩⁦♥️⁩
2714

ب ادب  بی ادبه 

فقط اطرافیان مراعاتشونو میکنن تا بچه هستن که میگن آخی بچست 

بزرگم میشن دیگه میگن بزرگه دیگه چی بهش بگیم

باید پدر و مادر درست تربیتش کنن مثل خواهرشوهر من براش بزرگ و کوچیک و مرد و زن نداره بی تربیته مادرشم تشویق میکنه میگه خداروشکر این مثل خودم نیست جواب میده نمی زارم تو سری خور بشه 

خواهر من ۳۴ یا ۳۵ سالش بود همه خواستگارای ک میومدن یا سنشون بالا بود یا ب هرحال ی ایرادی داشتن.... ا ...

تو اين سن نبايد ازدواج سنتي كرد ديگه 

بعد خوب مجبور نبود ازدواج كنه كه همه كه نبايد ازدواج كنن 

به هر حال أنشالله خوشبخت بشن همه 

حالا اینجا چیزی بگی میگن ما خیلی میفهمیم و چهل پنجاه ساله ها بیشعور ترن... بابا ما نمیگیم همه ی ۱۵ س ...

استارتر من.13 ازدواج کردم خب ولی دخترمو نمیذارم زیر 20 ازدواج کنه نمیگم ناراضیم ن خدارو شکر همه چی تو زندگیم هست شوهرمم ک اخلاقش عالییی و همیشه و هرروز کنارش احساس خوشبختی دارم ولییی مسئله اینه به عنوان یه زن ک الان 17 سالمه و یه دختر دارم و یه سقط داشتم الان میگم واقعا تو این سن تحمل این همه مشکل چقد برام سخته شاید اگه بزرگتر بودم بهتر مقاومت میکردم درسمم میخونم تا نگن بی سوادی ولی مسئله اینه ک خودم قبول دارم تو 13 تا 15 سالگی یه ادم خام و بی تجربه بودم الان ک بزرگتر شدم تازه دارم حرفها و کنایه هارو درک میکنم و یه زن25 ساله پیتنه قوی باشه وزبونش برای جواب دادن زیاد اما من اگه یه چیزی میگفتن جواب نمیدادم چون زبون نداشتم اما الان تازه دارم اطرافم رودرک میکنم

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

اخ زدی تو خال. تا اینو میگی، میان میگن پنجاه ساله هم داریم که اله و بله .

حالا آدم باید چند ساعت تلاش کنه که منظورشون به این جماعت برسونه 

⁦♥️⁩⁦♥️⁩
2706