2737
2739
عنوان

آقا من نمیگم دیر ازدواج کنید ولی خدایی دیگه زیر ۲۰ اینکارو نکنید...

| مشاهده متن کامل بحث + 878 بازدید | 96 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم اینقدر زن سی ساله و چهل ساله بی ادب دیدم ک زندگی رو ب شوهر و همه زهر کردن پس سی چهل ساله هام از ...

ببین بله اونطوری هم هست ولی مسلما رفتار یه بچه ی ۱۷ ساله ناپخته تر هست

2728
مثلا دختر یکی از اقوام بهش گفت آخی دخترت خوابش چقدر زیاده... چرا بیدار نمیشه ببینیمش... حالا این دخت ...

چه جالب خاهر شوهر من 29 سالشه من همینو گفتم گفت تو هم بچه دار شو تورم میبینم یادمه اونجا هنوز بچه نداشتم هر وقت یه چیزی میگفتم از سر دلسوزی یا پرسش نیکف وااای تو هم بچه کن میبینیمت

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
مثلا دختر یکی از اقوام بهش گفت آخی دخترت خوابش چقدر زیاده... چرا بیدار نمیشه ببینیمش... حالا این دخت ...

خخخخ پس شوهرکردن و تولید مثل رو افتخارمیدونه

ندیدم در جهان بهتر ز مادر...سروجانم همه بادا فدایت❤
2738
منم اینقدر زن سی ساله و چهل ساله بی ادب دیدم ک زندگی رو ب شوهر و همه زهر کردن پس سی چهل ساله هام از ...

نَه ولي معيار هاي ادم براي ازدواج با بالا رفتن سن عقلاني تر و منطقي تر ميشه و احتمال موفقيت بيشتره 

مثلا معيار ازدواج يه خانم ٢٢،٢٣ ساله با يه خانم ٣٠ ساله فرق داره 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 

دقیقا منم همینومیگم,شعور ادم بایدداشته باشه وعقل ,ربط چندانی به سن نداره خیلیا هستن با سن کم چه خوبن وبرعکسش

ببین بله اونطوری هم هست ولی مسلما رفتار یه بچه ی ۱۷ ساله ناپخته تر هست

اینا ب شخصیت و ادب برمیگرده

این ۹۰سالشم اگه بود این رفتارو میکرد

تا اطلاع ثانوی حوصله بحث کردن با هیچکی رو ندارم.....
والا به نظرم أزواج زير ٣٥،٣٠ اشتباهه  ادم هنوز بچس  فاز دختراي ١٦،١٧ ساله حامله كه كليم ...

خواهر من ۳۴ یا ۳۵ سالش بود همه خواستگارای ک میومدن یا سنشون بالا بود یا ب هرحال ی ایرادی داشتن.... اخرشم با یکی ازدواج کرد ک زنش مرده بود و بچه داشت الان خیلی پشیمونه ☹😐

والا به نظرم أزواج زير ٣٥،٣٠ اشتباهه  ادم هنوز بچس  فاز دختراي ١٦،١٧ ساله حامله كه كليم ...

حالا اینجا چیزی بگی میگن ما خیلی میفهمیم و چهل پنجاه ساله ها بیشعور ترن... بابا ما نمیگیم همه ی ۱۵ ساله ها بیشعورن... ما میگیم که توی اون سن هنوز خیلی چیزا رو تجربه نکردن و پختگی کامل برای ازدواج رو ندارن

2706