1464
1520
عنوان

آقا من نمیگم دیر ازدواج کنید ولی خدایی دیگه زیر ۲۰ اینکارو نکنید...

| مشاهده متن کامل بحث + 857 بازدید | 96 پست
حالا اینجا چیزی بگی میگن ما خیلی میفهمیم و چهل پنجاه ساله ها بیشعور ترن... بابا ما نمیگیم همه ی ۱۵ س ...

استارتر من.13 ازدواج کردم خب ولی دخترمو نمیذارم زیر 20 ازدواج کنه نمیگم ناراضیم ن خدارو شکر همه چی تو زندگیم هست شوهرمم ک اخلاقش عالییی و همیشه و هرروز کنارش احساس خوشبختی دارم ولییی مسئله اینه به عنوان یه زن ک الان 17 سالمه و یه دختر دارم و یه سقط داشتم الان میگم واقعا تو این سن تحمل این همه مشکل چقد برام سخته شاید اگه بزرگتر بودم بهتر مقاومت میکردم درسمم میخونم تا نگن بی سوادی ولی مسئله اینه ک خودم قبول دارم تو 13 تا 15 سالگی یه ادم خام و بی تجربه بودم الان ک بزرگتر شدم تازه دارم حرفها و کنایه هارو درک میکنم و یه زن25 ساله پیتنه قوی باشه وزبونش برای جواب دادن زیاد اما من اگه یه چیزی میگفتن جواب نمیدادم چون زبون نداشتم اما الان تازه دارم اطرافم رودرک میکنم

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
حالا اینجا چیزی بگی میگن ما خیلی میفهمیم و چهل پنجاه ساله ها بیشعور ترن... بابا ما نمیگیم همه ی ۱۵ س ...

اخ زدی تو خال. تا اینو میگی، میان میگن پنجاه ساله هم داریم که اله و بله .

حالا آدم باید چند ساعت تلاش کنه که منظورشون به این جماعت برسونه 

💔😔خدایاپناهم باش.خدایاکمکم کن😔💔

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

1473

منظورم از مشکلاتم دقیقا همین سقط چند هفته پیشم ک کورتاژ شدم یه هفته دخترپ بیمارستان بستری بود و اینکه بچه داری شیرینه و لی مشکلات زیادی داره اونم اگه کنارش بیای کتابهاتم بریزی

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
استاتر تورو خدا بیشتر بگو ازش 🤣

خیلی چیزا هست.... مثلا خونه ش طبقه ی بالای عمه م هست... من تا حالا رنگ خونه ش هم ندیدم. بابا ما که هر روز نمیاییم خونه ت... من خونه ی عمه م سالی چندبار بیشتر نمیرم... حالا ما عید اومدیم یه تعارف الکی بکن که بریم خونه ی ما... با اینکه خودش همه جا میره عید دیدنی و چند بار هم خونه ی من اومده ولی دریغ از یه تعارف الکی حتی... یه بارم یکی از اقوام به شوخی گفت خب اعظم جون ما رو دعوت نمیکنی؟ گفت نه از صبح پدرم دراومده خونه رو تازه تمیز کردم... مثلا میخواد سفت و محکم بگیره که هی نرن خونه ش و بیان‌... ولی نمیفهمه که اینم راه داره. نه که هقچکس رنگ خونه تو توی چهار پنج سال نبینه

اخه ۱۸یا ۱۷ازدواج میکنید دیگه اقلا بالای ۲۰ سال بچه دار بشین 

واقعا بارداریو سقط بدن یه زنو داغون میکنه

مردا هر روز جوون ترو شاداب تر میشن 

اونوقت ما 

راننده ایکه زدی رفتی عذاب وجدان نداری 🥺

فکرنکنم به سن ربطی داشته باشه عروس دایی منم امسال عقد کرده ۲۱ سالشه همینجوریه یعنی یه کارایی میکنه ما همش تو بهت وتعجبیم

بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است...
8
خیلیا بابالا رفتن سنشون معیاراشون غلط میشه اتفاقا اطرافم بسیییییار دیدم ب نظرم ازدواج آمادگی عقلی ...

ما هم نمیگیم پنجاه سالگی ازدواج کنن که... میگیم ۱۵ سالگی زوده... بیست تا سی خوبه

استارتر من.13 ازدواج کردم خب ولی دخترمو نمیذارم زیر 20 ازدواج کنه نمیگم ناراضیم ن خدارو شکر همه چی ت ...

واقعا ناراحت شدم بچه ات رو از دست دادی امیدوارم زودتر روحت اروم بشه توی تاپیکای قبلیت ازم دلخور شدی اما واقعا ناراحتیم از. این بود که یه نوجوان نباید در بهترین دوره زندگیش این همه مشکل رو تحمل کنه  مگه ما چندبار فرصت  زندگی داریم اما حالا که ازدواج کردی قدر زندگیتو بدون

خوشبخت باشی 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
1476
وا چ بیشعور

ببین ناپخته س... یه جا شنیده که جواب خانواده ی شوهرو باید داد که پررو نشن... اینم اقوام شوهر هر حرفی بزنن میزنه تو پرشون... حتی تعریفش هم کنن بازم یه کنایه میاد... خودشم فکر میکنه خیلی شاخ و با سیاسته... و به گفته ی خودش نمیذاره چیزی تو دلش بمونه

ببین ناپخته س... یه جا شنیده که جواب خانواده ی شوهرو باید داد که پررو نشن... اینم اقوام شوهر هر حرفی ...

حتما خودشون آدم رک میدونه😼بین رک بودن و بیشعوری ی مرز باریکه عروسشون از خط گذشته

منم و این صنم و عاشقی و باقی عمر.....
خیلی چیزا هست.... مثلا خونه ش طبقه ی بالای عمه م هست... من تا حالا رنگ خونه ش هم ندیدم. بابا ما که ه ...

ای بابا

مام ۱۷ ساله داریم خب بلد نیستن تعارف بخدا بلد نیستن مثله خانمای بزرگتر من درک میکنم

یجورایی نمیتونن از پس خودشون بر بیان

من الانم دس و پا خودمو گم میکنم دیگ چ برسه ب بچه ۱۳ ساله

1514