1464
1482

عمه ی من یه عروس داره که ۱۳ سالگی عقد کرده و ۱۵ ازدواج. بعد از دو تا سقط الان ۱۷ سالشه و یه دختر داره.‌.. خدایی یه کارای خنده داری میکنه که از نظر خودش خیلی شاخه... اگه عضو نی نی سایت هم باشه لابد میاد تاپیک هم میزنه که یه جواب دندان شکن به فلانی دادم. یه سری حرفای مزخرف و سطح پایین و بیشعورانه میزنه و بلند بلند میخنده و بعد خودشو میگیره که انگار چه حرف خوبی زده‌‌... البته به من چیزی نگفته ها.... رفتارش با اطرافیانشو میگم

اگه میخوایین بدونین فیبروز ابرو خوبه یا نه 

حتما این مطلب بخونید

1484

منم اینقدر زن سی ساله و چهل ساله بی ادب دیدم ک زندگی رو ب شوهر و همه زهر کردن

پس سی چهل ساله هام ازدواج نکنن!!!

اخه این چ استدلال و مغالطه ای هستش؟؟؟

یک اندیشه زیبا و مثبت،بهشت را در زندگی می سازد...و یک اندیشه منفی و یاس آور،جهنمی را در دنیای انسان‌خلق میکند....زندگی تو همان میشود ک بیشتر اوقات می اندیشی!!!

مثلا دختر یکی از اقوام بهش گفت آخی دخترت خوابش چقدر زیاده... چرا بیدار نمیشه ببینیمش... حالا این دختر مجرد بود و ۲۷ سالش بود... برگشته بهش میگه حالا تو شوهر کن باردار شو بچه ی تو هم میبینیم که چطوری میشه. بعد روشو برگردوند رفت... بابا احمق جون اون از روی دوست داشتن گفته تو بهش کنایه میزنی؟

1334

والا به نظرم أزواج زير ٣٥،٣٠ اشتباهه 

ادم هنوز بچس 

فاز دختراي ١٦،١٧ ساله حامله كه كليم افتخار ميكنن شوهر كردن و درك نميكنم واقعا به جاي اينكه به فكر درس و پيشرفت و نوجووني كردن باشن به فكر شوهرن 

1474

موافقم نه خیلی زود نه خیلی دیر .خیر الاومور اوسطها

عاشق این ایه ی قرآن شدم😍👇                              لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین.....فاستجبنناله ونجیناه من الغم و کذالک ننجی المومنین ....اره خدا اینجوری مومنارو نجات میده فقط کافیه بهش ایمان داشته باشی💖💖💖💖💖   امام علی (ع):   هرچیزی زکاتی دارد و زکات دانایی تحمل نادانان است   
مثلا دختر یکی از اقوام بهش گفت آخی دخترت خوابش چقدر زیاده... چرا بیدار نمیشه ببینیمش... حالا این دخت ...

گلم این بی  ادبه و طرز حرف زدن رو بلد نیست.

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مراقب همه ی نینی ها باش..
منم اینقدر زن سی ساله و چهل ساله بی ادب دیدم ک زندگی رو ب شوهر و همه زهر کردن پس سی چهل ساله هام از ...

ببین بله اونطوری هم هست ولی مسلما رفتار یه بچه ی ۱۷ ساله ناپخته تر هست

بله ولی توی سن پایین رفتارهای ناپخته خیلی بیشتره

چی بگم بازم این به تربیت ها ربط داره که چطور وتوچه خانواده ای باشه همه چیزبه ادب وشعور ربط داره تاسن وسال.

😍اگه شما دوستای نی نی سایتی نبودین الان دق کرده بودم ازغصه😘
1508