2737
2734
عنوان

بی شخصیت ترین مرد و خانمی که دیدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2075 بازدید | 111 پست

پدر شوهر مادرشوهرم

پدر شوهرم جلوی هرکی که باشیم سر مادرشوهرم داد میزنه

مادرشوهرم انگار نه انگار مادره

تا با یکی از بچه هاش بحثش میشه یا کاری میکنن که خوشش نمیاد میشیشنه نفرین میکنه و میگه بمیری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه خونشون نزدیکتون نیست خداروشکر کن من بگو هرروزمیبینمش باحرفایه بیخودش

چرا اتفاقا هس دوتا کوچه فاصله دارم واینکه نزدیک یکماهه اسباب کشی کردیم اومدیم طبقه بالا خواهرشوهرم البته با شوهرم شریکن اینخونه رو ...بخدا از وقتیم اومدم اینجا شوهرم بددهنتر و کثیفتر از قبلش شده عووضی

بیشخصیت فقط نوه صاحبخونه قبلیم .ما واسه اینکه اجاره کمتر بدیم و پول نداشتیم .رفتیم با یه حاج خانومی مشترک.تو یه حیاط زندگی میکردیم اون دوتا اتاق داشت .ما اتاق و اشپزخونه و سرویس و پذیرایی.حمام مشترک تستفاده میکردیم دستشویی جدا بود .حاجوخانوم تنها بود .فقط هفته ای یه ب یکی میومد پیشش میموند یا سر میزد میرفت .یه بار دختر دخترش اومد(نوه اش).بعد من هی میشنیدم میگه کرایه از اینا کم میگیرین بیشتر بگیرن یا بندازین بیرون .بگو زنش واست غذا درست کنه لباساتو بشوره .یا یه موقع عروس حاج خانوم اومد که زندایی این دختره میشد گفت زندایی این زنه(منو میگفت)باید کارای مامانبزرگ رو بکنه بهش برسه .من فقط دارو های حاج خانومو میدادم و فشارشو میگرفتم .بقیه کاراشو خودش میکرد سرحال بود .من.هی میشنیدم این اینا رو میگه دیگه به شوهرم.گفتم این دختره هر وقت میاد این چرت و پرتا رو میگه .مگه من کلفتم مفت ننشستیم که اجاره میدیم .شوهرمم زنگ زد پسرصاحبخونه که در اصل از اون اجاره کردیم گفت خواهر زادت هر دفعه میاد یه حرفایی میزنه شما صاحبخونه مایی یا این خانوم.دختره هم حرفای شوهرمو شنید اومد بیرون داد و بیداد که ای بی عرضه تو چه گ و هی خوردی بیشعور اگه عرضه داشتی میرفتی خونه اجاره میکری واسه زن و بچت .کثافت عوضی .خیلی فحش داد .شوهرم هیچی نگفت .من گفتم تو چی از شوهر من دیدی که میگه کثافته شوهرم گفت هیچی نگو برو خونه .عصر داییش اومد بیرونش کرد گفت دیگه حق نداری پاتو اینجا بزاری .دختره هم بچه نبود ها 30ساله و نطلقه بود .

2731
مادرشوهرم اینکه خودشو شوهر بچه هاشوازهمه عاقلترتمیزتروبهترمیدونه وانتظار داره همه مردم بهش احترام بز ...

مادرشوهرت مثل مادرشوهرمنه خودشو تمیز میدونه در صورتی که اصلا اینطور نیست 

سلام😁چیشده چتونه🤯قر_طینه ای تو خونه😷هی تاپیک میزنین🥴ماروهم اسکل کردین توخونه🥵

پدرشوهرمادرشوهرمن  منت میزارن سرشوهرم وبرادرشوهرم که خرج دانشگاشون رودادن

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!

بی شخصیت اونایی هستن که وقتی میرن مهمونی از خونه و لوازم و .. صاحبخونه ایراد میگیرن.

وقتی میرن خونه کسی و باهاش صمیمی نیستن در کابینت باز میکنند

سطل اشغال نگاه میکنند ببینن کاندوم استفاده میکنه یا نه...

وقتی میان خونتون تلفنشون زنگ میزنه میرن توی اتاق خوابا میچرخن.خوب چه کاریه اخه...

بی شخصت اونایی هستن که مرتب ازت سوال شخصی میبرسن...

بی شخصیت اونایی هستن که از زیر زبون بچه هاتون حرف میکشن که مثلا بابات چیکار میکنه مامان رفت حموم یا نه و ...

بی شخصیت اونایی هستن که همش توی مهمونی ها در حال کلاس گذشتنهای الکی هستن حتی کلاس بوشک بچشون میگذارن...

هنوز هم هست اما دیگه وقت ندارم

2738
ایول باز خوبه شوهرت متوجه شده ...شوهر احمق من متوجه نمیشه چی ...اخه ننه بابای شوهرم پیش شوهرم براش ف ...

فقط مگه بمیره...هر بار که میره بیمارستان..میگم کارش  تمومه..باز می بینم بهتر از قبل میاد خونه و فتنه گریاشو شروع می کنه...............

اگه بمیره کل خواهر برادرا با هم خوب میشن

پدرشوهرمم عین دسته کلنگ می مونه...فقط نظاره گره..

همه کاره مادرشوهر بیشعورمه

لایک نکنین. سپاس.....
چرا اتفاقا هس دوتا کوچه فاصله دارم واینکه نزدیک یکماهه اسباب کشی کردیم اومدیم طبقه بالا خواهرشوهرم ا ...

ای وای خدابهت صبربده خواهرشوهرامن جلوخودم باهام خوبن ولی پشتم حس میکنم به مامانشون حرف میزنن علیه من. ولی بازم مادرشوهربدتره خواهرشوهر یه جورمیشه سرجاش نشوند

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!
فقط مگه بمیره...هر بار که میره بیمارستان..میگم کارش  تمومه..باز می بینم بهتر از قبل میاد خونه و ...

این بایدبمونه بدی کنه اگه خوب بودحتمامیمرد

فقط مگه بمیره...هر بار که میره بیمارستان..میگم کارش  تمومه..باز می بینم بهتر از قبل میاد خونه و ...

عمر نووح دارن کصافتااااا ...مادرشوهر منم پارسال قندش رفت رو ۶۰۰ اصلا دکترا میگفتن معجزاس نرفته تو کما الان بیا و ببین انقد مثه دخترای ۱۴ساله خودشو با من مقایسه میکنه فتنه خانومه لاشی خدا شاهده یکماهه اسباب کشی کردم هیچکدوم از طایفه شوهرم نیومدن کمک اصن حالا بمن نه ب پسرشون بااینکه شدم هم طبقه خواهرشوهرم ...احمقای حسود

چه بی شخصیتی. من بودم از گیس آویزونش میکردم پتیاره رو

شوهرم کفت هیچی نگو برو خونه .بعدا بهم.گفت اون که اینقد شخصیت نداره به یه مرد که نمیشناسه میگه کثیف .میدونی مرد کثیف یعنی چی .اون که حیا نداره .شعور نداره اصلا باهاش هم کلام نشی بهتره .د صورتی که شوهر من تو دعوا و فحش و اینا اصلا کم نمیاره.اونایی که میشناسنش اصلا باهاش بحث نمیکنن .ولی به این دختره هیچی نگفت .گفت اصلا ندیدم تا حالا یه زن به یه مرد بگه کثیف میگه اینکه .....

2706