2733
2739
عنوان

بی شخصیت ترین مرد و خانمی که دیدید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2075 بازدید | 111 پست
آدمی که عقایدش رو تحمیل میکنه به بقیه و فکر میکنه اعتقاد و باور خودش درست ترینه و همسر و بچه و ننه ب ...

وای خداحرفه دل من زدی نمیدونم خدا چرااین آدما رواز زمین برنمیداره

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرم و کل خانوادش ...فقط دوسدارن بگن ما خوبیم بقیه بدن مخصوصا شوهرم و خواهرشوهرام و مادر کثیفشون .. ...

عزیزم اینجورافرادفقط بایدبمیرن تامابه آرامش برسیم وگرنه خدا هرچیم بزنه پس گردنشون آدم نمیشن

هرکسی روممکنه ببخشم ولی اونایی که نزاشتن جوونی کنم وتواوج جوونی کاری کردن که دلم پیرشه روهیچوقت نمیبخشم...!
2728

مادرشوهرم در حال مرگه...قلبشو آنژیو کردند...فشار و چربی و قند خون داره..........کلیه ش سنگ سازه...چشماش تار می بینه.......

ولی دست از دو به هم زنیاش بر نمی داره............

اون جاری و بچه های جاری و پسرشو تحویل می گیره..

انگار نه انگار که شوهر من هم پسرشه......بچه های منم نوه هاشن...هیچ..

منم به شوهرم گفتم موقع پیری و شلی و کوری هم همون عروس عزیزش بره زیرش لگن بگیره و جمعش کنه.......................................................

هر چی امروز میکاره فردا درو می کنه

شوهرمم سرد شده ازشون..بس که بی مهری دیده..............

لایک نکنین. سپاس.....
عزیزم اینجورافرادفقط بایدبمیرن تامابه آرامش برسیم وگرنه خدا هرچیم بزنه پس گردنشون آدم نمیشن

اره واقعاااا ...ولی متاسفانه عمر نوح دارن و دور از جونت تا مارو نکشن نمیمیرن احمقاااا ...بخدا هر روز هر ثاتیش با یکی از اونا ک شوهرمه روز مرگمه فقط خدا جوابشونو بده 

مادرشوهرم در حال مرگه...قلبشو آنژیو کردند...فشار و چربی و قند خون داره..........کلیه ش سنگ سازه...چش ...

خوبه که اینجوری ای کاش مادرشوهرمنم بی محلی میکردبهمون به بهانه ی اینکه ما ودوست داره وبراش مهمیم داره هربلایی سرمون میاره ای کاش محلمون نمی اشت واسه خودمون راحت زندگی می‌کردیم. 

2738
مادرشوهرم در حال مرگه...قلبشو آنژیو کردند...فشار و چربی و قند خون داره..........کلیه ش سنگ سازه...چش ...

ایول باز خوبه شوهرت متوجه شده ...شوهر احمق من متوجه نمیشه چی ...اخه ننه بابای شوهرم پیش شوهرم براش فیلم بازی میکنن میگن ما تورو خیلی دوسدازیم اما دریغ اینم مثه خرررر گوشاش دراز میشه و باور میکنه بخدا الان بدترین شرایط زندگیمونه خانوادشم پولدارن ک کمکش کنن اما دریغ از یه قرون فقط ب جاری کثیفمو بچش کمک میکنن

اره واقعاااا ...ولی متاسفانه عمر نوح دارن و دور از جونت تا مارو نکشن نمیمیرن احمقاااا ...بخدا هر روز ...

واقعا خداصبرداره من که جای خدابودم تموم این افراد میکشم تامردم به آرامش برسن 

عمه م دخترش همسن منه اون سالی که کنکور داشتیم من ازاد قبول شدم عمم اومد گفت طلا سراسری بهشتی قبول ش ...

دقیقا برا منم پیش اومد 

من دولتی  شهر خودم قبول شدم شبانه

دخترعموم و.مادر پدرش گفتن دخترشون الزهرا قبول شده 

در صورتی ک من درسم بهتر بود بیشترم خوندم 

دو سال بعد. فهمیدیم پشت کنکوریه و. اخر سر هم پیام نور. رفت

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
ایول باز خوبه شوهرت متوجه شده ...شوهر احمق من متوجه نمیشه چی ...اخه ننه بابای شوهرم پیش شوهرم براش ف ...

اگه خونشون نزدیکتون نیست خداروشکر کن من بگو هرروزمیبینمش باحرفایه بیخودش

واقعا خداصبرداره من که جای خدابودم تموم این افراد میکشم تامردم به آرامش برسن 

آخ گفتی آره والا حرفتو باید با طلا نوشت ...من بیس چارساعت دسم روبه آسمونه و مرگ تک تکشونه از خدا میخاام مخصوصا شووهرررم 

2706