2726
عنوان

بی شخصیت ترین مرد و خانمی که دیدید؟

2074 بازدید | 111 پست

خانم ها اقایان

بی شخصیت ترین مرد یا خانمی که در زندگیتون مشاهده کردید ، چه خصوصیت بارزی داشت که اون رو بی شخصیت نشون میداد؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا رنگارنگ نوشتی😐😀

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂
2728

اول بگو چطور رنگی نوشتی

به اینا نگاه کنید:😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😶😶

عمه م

دخترش همسن منه اون سالی که کنکور داشتیم من ازاد قبول شدم عمم اومد گفت طلا سراسری بهشتی قبول شده کلی اشک منو مامانمو در اورد اخر فهمیدیم هیییچی قبول نشده سال بعدش ازاد قبول شد

هیچوقت نمیبخشمش !!! اونشب من و مامانم تا صبح نخوابیدیم!

به بابام میگفت چرا میخوای بفرستیش ازاد؟؟؟؟ چجوری میخوای پولشو بدی!

كسي كه فضولي ميكنه 

دخالت ميكنه 

درباره هر چيزي نظر ميده 

دوست داره همه مثل اون باشن 

كسي كه بقيرو قضاوت كنه 

زندگي صحنه يكتا هنرمندي ماست/هر كسي نغمه خود خواند و اَز صحنه رود/ صحنه پيوسته به جاست / خرم ان نغمه كه مردم بسپارند به ياد 

مادرشوهرم چون صب به صب میاد ببینه غذا واسه شوهرم گذاشتم خونه تمیزه با اینکه همیشه خوشمزه تر اون درست میکنم الکی ایراد میگیره میره

سلام😁چیشده چتونه🤯قر_طینه ای تو خونه😷هی تاپیک میزنین🥴ماروهم اسکل کردین توخونه🥵
2706