2703
2553
عنوان

شما بچه فاویسم توی فامیل دارید؟

208 بازدید | 16 پست

دختر من هفت سالشه لاغر و رنگ و رو پریده هست آ آزمایش خونش نرمال بود کم خونی خفیف داشت ، تحرک و فعالیتش خوبه 

فاویسمه حساسیت به باقلا داره خودم میگم شاید رنگ پوستش بخاطر همین به زردی میزنه 

شما بچه فاویسم دارید اونا هم زردن یا ربطی نداره؟

ازکجافهمیدی فاویسم؟

‏تو زندگیتون دنبال آدم‌های سیر باشین سیر از مهمونی، سیر از جنس مخالف، سیر از خوشی‌های موقت، سیر از پول آدم‌های گشنه فقط به روحتون آسیب میزنندختر و پسر هم نداره !👌😊    گریس : تو فک کردی من یه فاحشه ام!!تامی : همه ی ما فاحشه ایم گریس، فقط بخش های مختلفی از بدنمون رو میفروشیم،یکی فکرشو میفروشه یکی شعورشو یکی انسانیت ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

برادر منم داره ولی اوکیه مشکلی نداره الان ۱۶سالشه.حالا ک شما گفتی دقت کردم دیدم اونم ی کوچولووووو زرده پوستش

امروز ۱۶ دی ماهِ سال نود و نه هجری شمسیه، فصل بد خاکستری تموم شده و بهارِ افتابیِ آرزوهایِ بلند پرواز تو راهه❤🌹🍀...من خیلی خوشحال تر از روزا و سال های قبلم چون فهمیدم هیچ چیز و هیچ کس و هیچ موقعیتی بدِ مطلق نیست، زندگی لحظه به لحظش درسه!خدای مهربونم بلند پرواز چشم امیدش به توئه😍من اون پنجره رو رو به منظره دشت های سرسبز باز میکنم💖💪امروز ۱۶دی ماه هزار و چهارصدِ من تو مسیری هستم که باید باشم هنوز اول راهم اما تو راه درستی قدم گذاشتم.روزهای سختی رو پشت سر گذاشتم که میگفتم مگه بدتر از اینم میشه؟ اما من از همشون عبور کردم و رو خودم تمرکز کردم.خدای خوبم من همیشه بودنت و حس کردم ازت ممنونم که کمکم میکنی باتمام وجود سپاس گذارم❤همه چیز بهتر و بهتر میشه و من میرسم به ارزوم.از این عشق و اشتیاق دنیایی میسازم به وسعت قلبم🌱❤من دوباره جوانه زدم...و این شروع سبز شدنه...دوستت دارم بلندپرواز

خوب کلن بچه هایی که rh خونشون با مادر فرق داره معمولن به یرقان و زردی مبتلا میشن و این نوع کودکان معمولن با خوردن باقالا مشکل دارن با خوردن ماهی حالشون بد میشه  اینکه چیز عجیبی نیست خوب

خواهرزاده منم اوایل دلدرد شدید میشد از باقلا

لاغره رنگ پوستش سفیده

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
2714
من دوتا پسر عمه م داشتن، اولاش. که کوچولو بودن بوی باقالی هم حالشونو بد می‌کرد، یکمم زرد بودن  ...

معمولا بعد از ده سال خوب میشن ولی بهتره تا آ خر عمر باقلا نخورن

2706