2733
2734
عنوان

خداااااایا چرا منو نمیبینی

| مشاهده متن کامل بحث + 371 بازدید | 73 پست
عشقم خيلى برا يه ريفلاكس خودزنى نميكنى؟! سپاسگذار خدا باش ، ريفلاكس دارو داره عجله نكن خوب ميشه

شما خبرنداری که یه لحظهذخودتو جای من بزار یه سال زندگیت متوقف بشه نه خوابی نه استراحتی نه غذای درستی نه تفریحی فقط بشینی زجر کشیدن بچه تو تماشا کنی کاش یاد بگیرم دردی که واسه ما نااشناس رو مسخره نکنیم 

[QUOTE=112172855]اون پایین امضای منو بخون پزشک هومیوپات شهرتو پیدا کن برو پیشش اگه نبود یه دکتر خوب بهت معرفی میکنم مم 

لطفا معرفی کن من اینجا فکر نمبکنم باشه من خوزستانم ماهشهر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طفلی بچت گفتم دور از جونش چه مریضی داره😒 

رفلاکس خوب میشه منتها زمان میبره منم دخترم ۱۷ ماهشه بخدا همش مریضه تا یکسال رفلاکس داشت از واکسن یکسالگی تا حالا هر هفته نریض میشه سرما خوردگی اسهال گلو درد استفراغ و تبهای شدید 

خدا رو شکر کن انشالله که بزودی خوب میشه من  پدی لاکت به دخترم دادم برای رفلاکس عالیه

پسر من تا دوسالگی پدرمو درآورد تک و تنها هم بودم همه میگفتن چه دلی داری.چقدر بابام غصه میخورد برام .من یه شهر دیگه دور از خانوادمم

طوری راجع به دیگران قضاوت نکنید که وقتی خلافش ثابت شد شرمنده شید😉
2731
پسر من تا دوسالگی پدرمو درآورد تک و تنها هم بودم همه میگفتن چه دلی داری.چقدر بابام غصه میخورد برام . ...

خواب نداشت یا فقط بالا میاورد منم غریبم  بااین تفاوت که هیچ کس دلش برام نمیسوزع 

2738
[QUOTE=112172855]اون پایین امضای منو بخون پزشک هومیوپات شهرتو پیدا کن برو پیشش اگه نبود یه دکتر خوب ...

۰۹۱۰۴۸۷۷۱۸۴ شماره مشاور پزشک هست خانم همتی تو ساعت اداری زنگ بزن ومشکلتو بگو هر سوالی هم داشتی با دقت جواب میده .حتما پیگیر باش مطمئن باش بچت زود خوب میشه 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
شما خبرنداری که یه لحظهذخودتو جای من بزار یه سال زندگیت متوقف بشه نه خوابی نه استراحتی نه غذای درستی ...

كاش ياد بگيريم درست حرف بزنيم ! من شمارو مسخره نكردم ، ولى شما گارد گرفتى، بهرحال بنظرم خودتون افسرده هستيد ، ريفلاكس رايجه و درمان دارويي داره 

وااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا 😳 😳 😳 😳 

همچین گفنی گفتم چه بیماریی داره دور از جونش گ 😏

بچه منم رفلاکس شدید داره شب و روز به زور فقط با سشوار میخوابونمش 

همش هم بالا میاره به شدت و گریه میکنه 

ولی دیگه مثل شما کم طاقت نیستم الحمدلله

چهارتا بچه بزرگ کردم خداحفظشون کنه سر هیچکدومشون هم تا دوسال شبا خواب نداشتم

خوشا به سعادت هرکس که عمیقا احساس خوشبختی میکنه😔

[QUOTE=112173079]۰۹۱۰۴۸۷۷۱۸۴ شماره مشاور پزشک هست خانم همتی تو ساعت اداری زنگ بزن ومشکلتو بگو هر سوالی هم داشتی با دق ...[/QUOTEکدوم شهره باید حضوری ببرم یا نه بعد چقد طول میکشه خوب شه

[QUOTE=112173070]صبوری تا کی اخه یه سال بی خوابی بس نیس .

مثلا خودم رو میگم..آدم خیلی صبوری نیستم

ولی همش غسل صبر میکنم 

وقتی فیلم یوسف پیامبر رومیدیدم..ک در مصیبتها ش  چطور صبر داشت وفقط از خدا کمک میخواست...از خودم و انسان بودنم بدم میومد

2706