2703
2553
عنوان

خداااااایا چرا منو نمیبینی

371 بازدید | 73 پست

بچه ها خیلی خستم بخدا  یه ساله چشم روهم نذاشتم پسرم داغونم کرد از یه طرف بی خوابی خودم ازیه طرف دیدن زجر کشیدنش داره هلاکم میکنه یه ساله همه کار کردم همه دریو زدم همه جوره از خدا خواستم بخدا مغزم هنگه برام قابل باورنیس مگه نمیگن خدا ار حم الراحمینه یه ساله همه جوره بهش متوسل شدم  همه اماما رو واسطه کردم ولی هرروز ناامید تر از دیروز میشم پسرم ریفلاکس لعنتی داره و من از دو دیشب تا الان دارم تکونش میدم الان با این چشمای بی رمق نشستم گریه کردم واقعا چرا باید اینجوری باشه زندگیم چرا خدا منو نمیببنه برام یه علامت سواله بزرگه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

ریفلاکس به راحتی با هومیوپاتی قابل درمانه اصلا نگران نباش امضامو بخون برو دنبال درمان بچت .خدا راه رو نشونت داد بعد از خدا گله نکن 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
2714

عزیزم صبور باش بچه همینه دیگه من خودم تا دو سالگیش یه شب کامل نتونستم بخوابم منم مثل روانیا شده بودم ولی خب میگذره همین الانشم از بس تو خواب نق نق میکنه تا صبح یه خواب دلچسب ندارم سرکار همش چرت میزنم

دفعه آینده که کلبه شما در حال سوختن است به یاد آورید که آن شاید علامتی باشد برای فراخواندن رحمت خداوند
یه مدت یعنی چقد خوندی گفتم یه ساله نخوابیدم بعدم بچه من بالا نمیاره که اسید معده داغونش کرده

شیش ماه تا یکسالو نیم

خواهر من تا دوسالگی هم داشت

ولی خوب شد الان 

دختر عمم هم. تا دوسالگی داشت

دکتر دارو بده بهش ان شا الله که خوب میشه

میدونم سخته

ولی بازم توکل کن به خدا

من خوشگلم تهی راست میگه،با نمکم تهی راست میگه،بین همه دخترا آره خودمم که تکم راست میگه
چکار باید بکنم؟

اون پایین امضای منو بخون پزشک هومیوپات شهرتو پیدا کن برو پیشش اگه نبود یه دکتر خوب بهت معرفی میکنم که ارسال دارو به کل کشور داره وویزیت تلفنی انجام میده .

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 
2706