2733
2734
عنوان

براهمه چی هزینه میکنیم جز سلامت روان

| مشاهده متن کامل بحث + 380 بازدید | 52 پست
خب دقیقا مشکل اینه ک ایشون دور از فرهنک ایرانن.الانم خیلی از ایرانیهای مقیم خارج سعی میکنن بصورت چت ...

در مجمع کارایی ک مشاورا میگنو خیلیاشو رو خودمون بصورت  شعار گونه میدونیم ولی عمل کردن مهمه و اگه  هزینه  مالی  واسمون داشته باشه خب سختر عملی کردنش...

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما حاضریم هزینه کنیم.

اما اینکه اصلا روانشناس با سواد و حرفه ای توی ایران وجود نداره. فقط دنبال پول هستن. به مراجعه به چشم طعمه نگاه می کنن. چند ماه می برن و میارن و بعد آخر سر هم میگن صبور باش.!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بعد هم هزینه هاشون خیلی بالاس برای نیم ساعت مشاوره حداقل 90 تومن می گیرن بیمه هم نمیده.

بعد هم خیلی مسائل روان و روح مزمن هست. زمان میبره و نیاز به همکاری خانواده و اجتماع و کار داره. که میسر نیست.

بنابراین پول و وقتمون رو برای روانشناس هدر نمی دیم.

حیف اون پولهایی که دادم.

الان یادم افتاد دوباره از خودم ناراحت شدم. کاش همون موقع پولهایی که به مثلا روانشناس دادم می رفتم برای خودم استخر یا مسافرت یا آرایشگاه یا ... قطعا تاثیر بهتری داشت.

هلاکویی میگه طلاق همیشه همیشه بده، ولی یه وقتایی طلاق بهتر از زندگی کردن با مشکلاته باید بین بد و ب ...

خب اینکه خیل واضحه. مثلا خیلی هنر کرده این رو گفته.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

همه می دونن طلاق خیلی سخت و بده. مخصوصا توی ایران مخصوصا برای زن.

مشکلات زیادی داره.

اما یه وقتهایی آدم مجبوره .

دیگه خودشو کشته با این نظریات بدیهیش.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2731
ما حاضریم هزینه کنیم. اما اینکه اصلا روانشناس با سواد و حرفه ای توی ایران وجود نداره. فقط دنبال پول ...

اینم شماره یه مشاوره خوب من خودم تجربه اش کردم

02188730203

دکتر اسماعیل تبار

عالیه وخیلی باسواد

اینم شماره یه مشاوره خوب من خودم تجربه اش کردم 02188730203 دکتر اسماعیل تبار عالیه وخیلی باسواد

اول اینکه ازت ممنون.

پیش این هم رفتم کلی وقتم رو گرفت. برد و آورد. بعد برنامه داد. اینها رو بنویس. چی اذیت میکنه؟ چی نگرانت میکنه؟ امروز چی کار کردی؟ فردا برنامه ات چیه ؟؟ و از این مسخره بازی ها .....خلاصه نوشتیم و رفتیم و اومدیم و ... در نهایت گفت باید واقعیت رو پذیرفت زندگی همیشه اونی که ما می خوایم نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خب اینو که از اول خودم می دونستم. واقعیت هم که قبول داشتم اما نه راهکاری نه ..... بگذریم . حرومش بشه اون همه پول و وقت

اول اینکه ازت ممنون. پیش این هم رفتم کلی وقتم رو گرفت. برد و آورد. بعد برنامه داد. اینها رو بنویس. ...

واقعا راست میگی رفتی پیشش

2738