2726
عنوان

شوهرم علم غیب داره 😒

| مشاهده متن کامل بحث + 789 بازدید | 33 پست
یعنی امکانش هست؟ 

آره امکان داره شیطنت کنه . امتحانش که ضرر نداره. مثلا وانمود کن با تلفن حرف میزنی بگو باشه الان راه میفتم. بعد در خونه رو ببند و واقعا برو پشت در. ده دقیقه صبر کن بعد برگرد تو... حواست باشه ممکنه به جای میکروفون دوربین باشه

چه چفیه ها که خونی شد تا چادرم خاکی نشود...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعدش زن خوب که پشت سر شوهرش حتی به مادرش که حرف نمیزنه 

خودتو درست کن وگرنه محبت بینتون از بین میره 

آبرو شوهرت آبرو تو هم هس

اینقد خوب باش که رفتنت بزرگترین مجازاتشون بشه
2728
یکی از خانما همینجا میگفت یه برنامه هس میشه بریزی رو گوشی برا ضبط صدا  مخفیم میشه

از کجا بفهمم آخه اصلا سمت گوشی من نمیاد 

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 
آره امکان داره شیطنت کنه . امتحانش که ضرر نداره. مثلا وانمود کن با تلفن حرف میزنی بگو باشه الان راه ...

دور بین معلوم نمیشه همه جای خونه رو گشتم 

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 
تنظیمات گوشیت برنامه هایی که نصبه رو چک کن. هرچی که خودت نصب نکردی رو پاک کن

آخه من  میرم خونه مامانم اینام حس میکنم میدونه چی گفتیم یعن یحس میکنم توی گوشیم خبرایی اوووف نمیدونم شایدم دارم تهمت میزنم ولی آخه از کجا میدونه بعضی چیزا رو 

بعدش زن خوب که پشت سر شوهرش حتی به مادرش که حرف نمیزنه  خودتو درست کن وگرنه محبت بینتون از بین ...

بد نوشته مثل اینکه منظورش اینه پشت سر مادرش صحبت میکنیم

یعنی پشت سر مادرشوهرش حرف میزنن

شایدم باهوش،، منم از پشت گرفتم عالی،، تو خونه مامانت کی هست؟؟ 

متوجه نشدم گلم از پشت گرفتم؟ 

2706