1464
1482
عنوان

شوهرم علم غیب داره 😒

398 بازدید | 33 پست

یه مدته شوهرم هر چی پشت سر مادرم ازش میگیم میدونه ن ک بدونه مثلا یه اشاره نیمته نمیدونم حالا از خرغگفای و تیکه های خودم میفهمه یا چیزی تو خونه گذاشته؟ 

مثلا ضبط صدایی چیزی امکانش هست 

در ضمن فکر نمی‌کنم بره پول بده برا این چیزا 

از کجا بفهمن چخبره داستان؟ 

گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد خدایا مواظب پسرام و زندگیم باش دوست دارم

یه چیز خیلی خاص که دروغ هم باشه بگو یا یه کار خاصی مثلا بلند بلند گریه کن و مثلا به خدا گله کن من چقدر بدبختم... انقدری خاص که اگه بهت بگه تابلو باشه یه کاسه ای زیر نیم کاسه است

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه چفیه ها که خونی شد تا چادرم خاکی نشود...

منظورت اینه با مادرت پشت سر شوهرت حرف میزنی؟

دعاکردم که تنهامال من شی ،توتعبیرقشنگ فال من شی ، اگربازم دلت بادیگرونه،چشات دنبال ازمابهترونه،بزار بایادتو دلخوش بمونم فقط خاطره هات بامن بمونه...

مناسب‌ترین تورها ویژه فصل پاییز در علی‌بابا

منظورت اینه با مادرت پشت سر شوهرت حرف میزنی؟

پشت سر خانوادش 😒😒

گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد خدایا مواظب پسرام و زندگیم باش دوست دارم
1475

شوهر من یواشکی میره سراغ گوشی و تلگرامم

اپ های گوشیتو بین شاید ضبط مکالمه نصب کرده

مادرشوهر منم هرکاری میکردم انجام میداد بعدا فهمیدم شوهرم سرکارش خبرکشی میکنه

الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ و عَجّل فَرَجَهُم  
یه چیز خیلی خاص که دروغ هم باشه بگو یا یه کار خاصی مثلا بلند بلند گریه کن و مثلا به خدا گله کن من چق ...

یعنی امکانش هست؟ 

1334
پشت سر خانوادش 😒😒

منم یه جوری میفهمم نمیدونم چجوری اما حس میکنم کسی که پشتم حرف میزنه بد دل هستش و جلوی روم پاچه خواری میکنه و تیکه های زیر پوستی میندازه

خواهرم پیش خانوادت ارزش شوهرتو بالا ببر 

1474
یعنی امکانش هست؟ 

آره امکان داره شیطنت کنه . امتحانش که ضرر نداره. مثلا وانمود کن با تلفن حرف میزنی بگو باشه الان راه میفتم. بعد در خونه رو ببند و واقعا برو پشت در. ده دقیقه صبر کن بعد برگرد تو... حواست باشه ممکنه به جای میکروفون دوربین باشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چه چفیه ها که خونی شد تا چادرم خاکی نشود...

بعدش زن خوب که پشت سر شوهرش حتی به مادرش که حرف نمیزنه 

خودتو درست کن وگرنه محبت بینتون از بین میره 

آبرو شوهرت آبرو تو هم هس

اینقد خوب باش که رفتنت بزرگترین مجازاتشون بشه
شاید ضبط صدا رو گوشیت نصب کرده خبر نداری

از کجا بفهمم

1514