2726

سلام خانم خوبین 

وای منی که همیشه لنگ ظهر بیدار میشم الان چند روزه نصفه شب از خواب بیدار میشم از درد و سوزش ادرار 

تقریبا هر ماه اینطوریم و دو سالی میشه 

بخدا خسته شدم از دارو خوردن 

میگن همه خانم ها اینجوری میشن و این بیماری شایعی هست .واقعا اینطوریه ؟؟یا من بیماری خاصی چیزی دارم 

تو خدا کمک کنید چکار کنم الان دارم با گریه مینویسم 

دکترا همش میگن عفونت ادراری اخه چقدر عفونت ادراری 

یعنی اگه دو بار بیشتر با شوهرم رابطه داشته باشم بیچاره میشم از درد و سوزش ادرار و بوی بد ادرار 😢😢😢😢

پوسته‌یِ ظاهری چه اهمیت دارد، درونَم ویران است.(عباس معروفی) 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عفونت ادراره      اه مادربزرگم تو سایت بود میگف تو لگن اب سه چهار لیوان سرکه بریز بشین توش       منم یه مدت دستمو از اون قسمت برنمیداشتم انقد که خارش و سوزش داشتم

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

عزیزم چند باری برای برداشتن موهای زائد از پودر نوره استفاده کن همون واجبی بدبو

کلی از مشکلاتت رو حل میکنه

برای عفونت هم هرروز دمکرده پونه نعناع و آویشن یه لیوان بخور

وزن اولیه ۸۰.۲ وزن ۱۵ دی ۷۵.۹ هدف آخر اسفند ۶۵

یه هفته هر روز عنبر نسارا دود بده هم خودت هم شوهرت

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و دختر و پسرم سالم وسلامت بزرگ میشمن مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
عزیزم چند باری برای برداشتن موهای زائد از پودر نوره استفاده کن همون واجبی بدبو کلی از مشکلاتت رو حل ...

من ازاین‌پودره استفاده کردم بلد نبودم هیچ تغییر نکرد😂اخر ژیلت استفاده کردم

جوری شده که میخواییم بیاییم نی نی سایت باید با تسبیح بیاییم🤣😂🤣😂
مدام لباس زیرتو عوض کن.  پماد واژینال استفاده کن.  برای خارش پماد بتامتازون بزن  &nbs ...

تو خونه تنها شدن اصلا لباس زیر نپوشه

جریان هوا ۷ودش خیلی تاثیر داره تو بهتر شدنش

وزن اولیه ۸۰.۲ وزن ۱۵ دی ۷۵.۹ هدف آخر اسفند ۶۵
2706