2726

خیلی.

من زمستون و تابستون زیر دکمه ای تن بچه هامه که شکمشون باد نزنه اسهال نشن.

زیر دکمه ای هم جا وا میکنه بیشتر از بقیه لباسا کار میکنه واست.

من یک نامادری هستم.نامادری ها مادرانی هستند که به اندازه یک مادر و حتی بیشتر انرژی صرف میکنند اما هرگز به اندازه یک مادر ستایش نمیشوند.نه تنها ستایش نمیشوند که حتی گاهی ...اما خدایی دارم که قدردان من است...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهرم برای بچه ش زیر دکمه دار خیلی استفاده میکنه چون کمر و شکم بچه رو میپوشونه 

بستگی ب مارکش داره بعضی مارکا بزرگ سایزشون بهترن

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
2728

زیر دکمه خیلی خوبهههههه پهلوی بچه رو می پوشونه. حتی وقتی بچه رو بیرون میبری از زیر لباسش یه زیر دکمه تنش کنی یا لباس بیرونش زیر دکمه باشه بغل که میکنی به هم نمیریزه لباسای بچه. جمع نمیشه بیاد بالا دل و کمرش بیفته بیرون

چه چفیه ها که خونی شد تا چادرم خاکی نشود...
زیر دکمه خیلی خوبهههههه پهلوی بچه رو می پوشونه. حتی وقتی بچه رو بیرون میبری از زیر لباسش یه زیر دکمه ...

دیشب رفتم چندتا این سایز خریدم مامانم کلی دعوام کرد که زیاده مگه چقدر میخاد ولی خودم گفتم اخه توخونه که نمیشه بچه فقط دوتا لباس داشته باشه...زیردکمه ای حدود پنج تا خریدم ..از ۳ تا ۹ ماهگی....پس خوبه اره؟اینکه لباس بچه توخونه چندوقت یک بار عوض میکنید؟؟

زير دكمه دار كلا عاليه،پسرم دو سال و ٣ماهشه هنوز براش ميگيرم پهلو بچه هميشه محفوظ و گرم ِ

دیشب رفتم چندتا این سایز خریدم مامانم کلی دعوام کرد که زیاده مگه چقدر میخاد ولی خودم گفتم اخه توخونه که نمیشه بچه فقط دوتا لباس داشته باشه...زیردکمه ای حدود پنج تا خریدم ..از ۳ تا ۹ ماهگی....پس خوبه اره؟اینکه لباس بچه توخونه چندوقت یک بار عوض میکنید

خیلی. من زمستون و تابستون زیر دکمه ای تن بچه هامه که شکمشون باد نزنه اسهال نشن. زیر دکمه ای هم جا ...

دیشب رفتم چندتا این سایز خریدم مامانم کلی دعوام کرد که زیاده مگه چقدر میخاد ولی خودم گفتم اخه توخونه که نمیشه بچه فقط دوتا لباس داشته باشه...زیردکمه ای حدود پنج تا خریدم ..از ۳ تا ۹ ماهگی....پس خوبه اره؟اینکه لباس بچه توخونه چندوقت یک بار عوض میکنید

به نظرم برای هر سایزی دوتا کافیه.

اگه کم آوردی بعدا بخر.

من یک نامادری هستم.نامادری ها مادرانی هستند که به اندازه یک مادر و حتی بیشتر انرژی صرف میکنند اما هرگز به اندازه یک مادر ستایش نمیشوند.نه تنها ستایش نمیشوند که حتی گاهی ...اما خدایی دارم که قدردان من است...
دیشب رفتم چندتا این سایز خریدم مامانم کلی دعوام کرد که زیاده مگه چقدر میخاد ولی خودم گفتم اخه توخونه ...

من هنوز قصد ندارم نی نی دار بشم  هنو از الان پنج شش تا دارم   (احسان میدادن)  یعنی بهترین لباس نوزاد ب نظرم همینه    فک کن روزی دو سه باد عوض کنی  انقد که موقع عوض کردن پوشک غافلگیرم میکنن یهو میشاشن

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
دیشب رفتم چندتا این سایز خریدم مامانم کلی دعوام کرد که زیاده مگه چقدر میخاد ولی خودم گفتم اخه توخونه ...

اینکه چند دست لازم میشه رو نمیدونم والا. من از هر سایز لباس دو دست کامل گرفتم. حالا نهایت دو دقیقه زیر دکمه رو که شستم تی شرت تنش میکنم.

والا من نی نی اولمه زیاد تجربه ندارم. دو دست گرفتم چون میگن زود کوچیک میشه.بچه اوایلش زود رشد میکنه.سایز صفر و یک و دو ، دو دست سایز سه هم سه دست گرفتم. نمیدونم کمه یا نه

چه چفیه ها که خونی شد تا چادرم خاکی نشود...
من هنوز قصد ندارم نی نی دار بشم  هنو از الان پنج شش تا دارم   (احسان میدادن)  یعنی به ...

خداروشکر پس خیالم راحت شد ترسیدم که چرا رفتم خریدم و خرج گذاشتم رو دستمون

اره بابا لازمت ميشه،ولي ٥تا زياده،٢تا٣تا بخر،به دنيا اومد سايزش دستت اومد برو به سايزش بخر