2737
2734
عنوان

خوردن زیاده شیر گاو واسه بچه ۱ ساله

| مشاهده متن کامل بحث + 5577 بازدید | 28 پست
شربت خاصی سراغ نداری تابهش بدم اشتهاشو بیشتر کنه مجبورشه غذا بخوره

عزیزم از هیچ شربت اشتهایی استفاده نکن چون بیشترشون سیپروهپادین دارن خیلی مضر هست عوضش شرکت باریچ یه شربت اشتهاآور گیاهی داره خیلی خوبه من یه مدت به پسرم دادم عکس انار داره روی شربت و اینکه تعداد دفعادتی که شیر بهش میدی رو کم نکن مقدار شیر رو کم کن برای شروع انشاالله که نتیجه میگیری 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

نمیشه شیر خودتو بریزی تو شیشه بهش بدی؟ فرق دو تا شیرو میدونه؟ غذاهای خوشمزه و سالم درست کن

البته چون مزه ی شیرو دوست داره غذاهای کم مزه هم دوست داره مثلا شیر برنج درست کن یا فرنی با شکر خیلی کم که مثل شیر طعم کمی داشته باشه

استرس نگیر به مرور درست میشه تا یکسالو نیمگی ب مزه ی غذاهای مختلف عادت میکنه

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊

شیرشو کم کن دختر من زیاد میخورد.غذا هم نمیخورد.گلاب ب روت مدفوعش خلطی شد و خون توش بود بردمش دکتر گفت انگلی که بخاطر شیر و لبنیات گرفته باعث شده معده اش زخم بشه.دوماه اصلا هیچ لبنیادی ندادم.حالا هفته ای ی بار شیرش میدم