2726
عنوان

ازنگرانی خوابم نمیبره بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 955 بازدید | 69 پست
ببین عزیزم. شما حتما بچه اولته. توی بارداری و شیردهی بدون مشورت پزشک هیچ دارویی حق نداری بخوری. ا ...

تا صب ک دیگه خیالم راحت میشه تازه ما قوچان زندگی میکنیم  وحشتناک سرددددده بعدشم شهر کوچیکه همه مارو میشناسن مامانمم تو بیمارستان ی پستی داره ک همه میشناسنش هم اگ ب گوشش برسه  منو تیکه تیکه میکنه انقد رو بچه حساسه ک  خودمم میدونم چیزی نمیشه ولی بخاطر احتمال یک درصد نمتونم بخابم

وزن الن۷۰😍وزن اولیه۹۴😐وزن هدف۶۵😗😙قد ۱۷۰ کاربره قدیمی ام اذیتم نکنید خیلی نازم 😊 کرونا خر است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای خدا بگم این شوهرمو جیکار کنه از تنبلی نره مسکن نخره نگا  منو ب ج روزی وادار کرده دلم میخواد ...

نه بابا بچه رو چرا بیدار میکنی.

عزیزم مردا همه تنبلن.

هیچ کی از شوهر من تنبل تر نیست.

شما از این به بعد هواستو بده.دارو و دم کرده ها و جوشونده ها رو اگه مطمئن نیستی بی خطره مصرف نکن.

شیر مادر همه چیزش خوبه الا این قضیه که وابسته به تغذیه مادره.

من یک نامادری هستم.نامادری ها مادرانی هستند که به اندازه یک مادر و حتی بیشتر انرژی صرف میکنند اما هرگز به اندازه یک مادر ستایش نمیشوند.نه تنها ستایش نمیشوند که حتی گاهی ...اما خدایی دارم که قدردان من است...
ببین شیر نباید میدادی به بچه تا چند ساعت مایعات مصرف میکردی از بدنت دفع میشد شیر میخوردی خودت  ...

میگم ک نمدونستم خیلیم کم خوردم اینم ک تو نت سرچ زدم میخواستم ببینیم میتونم تاآخر آنفولانزام مصرفش کنم یا ن

وزن الن۷۰😍وزن اولیه۹۴😐وزن هدف۶۵😗😙قد ۱۷۰ کاربره قدیمی ام اذیتم نکنید خیلی نازم 😊 کرونا خر است
2728
چرا بعضی وقتا انقدر بی فکری میکنیم ک تا چند وقت ارامشمونم ساقط بشه

واقعاااا از شدت استرس اولش دستام میلرزید الن ک یکم خیالم راحت تر شد  سر درد شدید شدم اصلا آنفولانزارو فراموش کردم باور کن  

تا صب ک دیگه خیالم راحت میشه تازه ما قوچان زندگی میکنیم  وحشتناک سرددددده بعدشم شهر کوچیکه همه ...

آره منم جای شما بودم خوابم نمیبرد.

ولی بجای اینکه بالا سر بچه نشستی آبغوره گرفتی از فرصت استفاده کن به کارای عقب افتادت برس.

هم کاراتو میکنی هم زودتر میگذره.

صبح زنگ میزنی چیزی هم نیست انشالله.

من یک نامادری هستم.نامادری ها مادرانی هستند که به اندازه یک مادر و حتی بیشتر انرژی صرف میکنند اما هرگز به اندازه یک مادر ستایش نمیشوند.نه تنها ستایش نمیشوند که حتی گاهی ...اما خدایی دارم که قدردان من است...
نه بابا بچه رو چرا بیدار میکنی. عزیزم مردا همه تنبلن. هیچ کی از شوهر من تنبل تر نیست. شما از این ...

عاره من باور کن هیچی نمیخورمممم هیچیا تو بگو ی ژلوفن  امشب درد امونمو بریده بود شوهره بی ادبم گف هر عارضه ایم داشته باشه با یک چهارمش هیچی نمیشه من خنگم گوش کردم بش

آره منم جای شما بودم خوابم نمیبرد. ولی بجای اینکه بالا سر بچه نشستی آبغوره گرفتی از فرصت استفاده کن ...

کاری ندارم 😑گریع نمیکنم ولی خیلی استرس دارم  ففط یبار ی ذره شیر دادم دیگه تا فردا حاج خانوم باید شیر خشک بخوره منم شیرمو میدوشم میریزم دور تا خیالم راحت ش برا آرامشم دعا کنید خیلی  نگرانممم

عزیزم من برخلاف خودت و دوستمون میگم برو بچه رو بیدار کن ببین طبیعیه وضعیتش ببین بیدار میشه  بع ...

ز نگ زدم میگن ما ک دکتر نیسیم حتی زنگ زدم ان آی سیو میگن نمدونیم

انفلانزا گرفتی به دخترتون شیر میدین احتمال داره که دخترتون هم دور از جونش انفلانزا بگیره؟؟

ن انفولانزا ک از شیر منتقل نمیشه  ماسک میزنم خدا نکنه چاره چیه خوب نمیشه ک بش شیر ندم بچه چهار ماهه رو آنفولانزا ی روز دوروزم ک نیس یک هفتس شیر ندم بد شیرم خشک میشه

مگه میشه بگن ما دکتر نیستیم 

عاره بخدا اول زنگ زدم ۱۱۵ بد گف زنگ بزن زایشگاه و اینا زنگ زدم ب بخش ان آی سیو گف ما ک دکتر نیسیم خیر ندیدها

بهتره برم از تاپیکت فقط اسمتو سیو میکنم بعدا ببینم ان شاءالله بچت سالمه و مشکلی پیش نیومده خیالم راحت بشه 

من اصلا طاقت مریضی بچه رو ندارم خدا نکنه هیچ بچه ای حتی تب کنه 

موفق باشی

2706