2410
2553
عنوان

ازنگرانی خوابم نمیبره بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 955 بازدید | 69 پست
ميدونم بعضي وقتا پيش مياد ديگه ، ولي دست دست نكن همه ميگن ببرش دكتر، نميبريشم حتما زنگ بزن اورژانسي ...

زنگ زدم این میگی از اون بپرس اون میگه زنگ بزن فلان جا هیچکدوم جواب درست ندادن میگن ماک دکتر نیسیم حتی ۱۱۵ زنگ زدم

وزن الن۷۰😍وزن اولیه۹۴😐وزن هدف۶۵😗😙قد ۱۷۰ کاربره قدیمی ام اذیتم نکنید خیلی نازم 😊 کرونا خر است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زنگ زدم این میگی از اون بپرس اون میگه زنگ بزن فلان جا هیچکدوم جواب درست ندادن میگن ماک دکتر نیسیم حت ...

اي بابا.. از نظراي خانوما منم استرس گرفتم كاش ميبرديش اورژانس

ميشه لطفا براي شادي روح پدر بزرگ و مادر بزرگم صلوات بفرستيد؟؟😔همش٣يا٤ثانيه وقتتون رو ميگيره🖤

عزیزم زنگ بزن اطلاعات دارویی ۱۴۹۰.

من یک نامادری هستم.نامادری ها مادرانی هستند که به اندازه یک مادر و حتی بیشتر انرژی صرف میکنند اما هرگز به اندازه یک مادر ستایش نمیشوند.نه تنها ستایش نمیشوند که حتی گاهی ...اما خدایی دارم که قدردان من است...
2720

یکبار و ب مقدار یک چهارم مشکلی نداره ولی من همچنان استرس دارم

وزن الن۷۰😍وزن اولیه۹۴😐وزن هدف۶۵😗😙قد ۱۷۰ کاربره قدیمی ام اذیتم نکنید خیلی نازم 😊 کرونا خر است

فکر کنم باید توی ساعت اداری زنگ بزنی.

کارمندن دیگه.

آخرین شیردهی دخترت ساعت چند بود؟

من یک نامادری هستم.نامادری ها مادرانی هستند که به اندازه یک مادر و حتی بیشتر انرژی صرف میکنند اما هرگز به اندازه یک مادر ستایش نمیشوند.نه تنها ستایش نمیشوند که حتی گاهی ...اما خدایی دارم که قدردان من است...
2714
فکر کنم باید توی ساعت اداری زنگ بزنی. کارمندن دیگه. آخرین شیردهی دخترت ساعت چند بود؟

۴ قرصه رم دوازده و نیم خوردم النم مث جغد بالاسرش نشستم چیزیش نشه خدایی نکرده براش شیر خشکم اماده کردم تا ۲۴ ساعت ندم شیر خودمو  

ببین عزیزم.

شما حتما بچه اولته.

توی بارداری و شیردهی بدون مشورت پزشک هیچ دارویی حق نداری بخوری.

این اولا.

دوما.بچه هم عروسک نیست برای هر چیزی بدو ببریش دکتر توی این سرما اونم اورژانس.

فکر کردی چکارش میکنن.یا هیچی یا سوراخ سوراخش میکنن.

الان تا صبح هی شیرتو بدوش و بریز دور.

چند بار که این کار رو بکنی ازش خارج میشه.

صبح ساعت اداری هم زنگ بزن بپرس که خیالت راحت بشه.

انشالله هم چیزی نیست.😘

فکر کنم باید توی ساعت اداری زنگ بزنی. کارمندن دیگه. آخرین شیردهی دخترت ساعت چند بود؟

ای خدا بگم این شوهرمو جیکار کنه از تنبلی نره مسکن نخره نگا  منو ب ج روزی وادار کرده دلم میخواد دخترمو بیدار کنم

ببین شیر نباید میدادی به بچه تا چند ساعت مایعات مصرف میکردی از بدنت دفع میشد شیر میخوردی خودت 

مستقیم رو شیرت اثر میزاره همه داروها نباید میخوردی حتی استا باید ۳۲۵ بخوری نه ۵۰۰ یا کدئین. چرا خوردی   

2706