2410
2553
عنوان

ازنگرانی خوابم نمیبره بیاین لطفا

955 بازدید | 69 پست

سلام خانوما  من آنفولانزاگرفتم امشب از شدت بدن درد نمتونستم بخابم بد هرچی مسکن خوردم افاقه نکرد داشتم میمردما ینی یک چهارم یک قرص ترامادول خوردم  ساعت ۱۲بعدش خوابیدم دخترم ساعت۴ بیدارم کرد شیر خورد الن تو اینترنت خوندم نوشته ممکنه حتی خدابی نکرده مرگ نوزادو در پی داشته باشه دارم میمیرم از نگرانی دخترم ۴ ماهشه  یک چهارم ممکنه همچین اثری بزاره؟اصلا فکرشو نمیکردماااااا تا حالا ام نخورده بودم ب چشم ی مسکن خوردمش الن دارم دیوونه میشم از ترس بنظرتون یک چهارم میتونه خطرناک باشه یا اون اثراتش مال مصرف زیادو و طولانیه؟

وزن الن۷۰😍وزن اولیه۹۴😐وزن هدف۶۵😗😙قد ۱۷۰ کاربره قدیمی ام اذیتم نکنید خیلی نازم 😊 کرونا خر است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سریع برو بیمارستان سریییییع

واقعا؟؟؟ینی اینقد خطرناکه؟

وزن الن۷۰😍وزن اولیه۹۴😐وزن هدف۶۵😗😙قد ۱۷۰ کاربره قدیمی ام اذیتم نکنید خیلی نازم 😊 کرونا خر است
2720

اخه ما كه دكتر نيستيم.. ولي فكر نكنم بعد ٤ساعت از طريق شير دهي تاثيري داشته باشه، كاش قبل شير دهي سرچ ميكردي

ميشه لطفا براي شادي روح پدر بزرگ و مادر بزرگم صلوات بفرستيد؟؟😔همش٣يا٤ثانيه وقتتون رو ميگيره🖤

اره اون خانوم راست ميگن همين الان زنگ بزن بپرس، خيالتم راحت ميشه

ميشه لطفا براي شادي روح پدر بزرگ و مادر بزرگم صلوات بفرستيد؟؟😔همش٣يا٤ثانيه وقتتون رو ميگيره🖤
2714
اخه ما كه دكتر نيستيم.. ولي فكر نكنم بعد ٤ساعت از طريق شير دهي تاثيري داشته باشه، كاش قبل شير دهي سر ...

آخه اصلا فکرشو نمیکردم با خودم گفتم چقد حالم خوب شد  خواستم تا آخر دوره آنفولانزام مصرف کنم گفتم ی نگاهی بندازم برا بچه بد نباشه

تا ۲۴ساعت تاثیرش توی شیرهست

فقط یبار شیرش دادم شیر خشکم میخوره ینی تو ۴ ساعت اثرش رفته تو شیرم تا فردا بش شیر خشک میدم

ترامادول؟ببرش ببمارستان

خیلی کم بودا از یک چهارمه قرصم کمتر بود

آخه اصلا فکرشو نمیکردم با خودم گفتم چقد حالم خوب شد  خواستم تا آخر دوره آنفولانزام مصرف کنم گفت ...

ميدونم بعضي وقتا پيش مياد ديگه ، ولي دست دست نكن همه ميگن ببرش دكتر، نميبريشم حتما زنگ بزن اورژانسي جايي بپرس

2706