1600
1480
عنوان

ازنگرانی خوابم نمیبره بیاین لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 930 بازدید | 69 پست

یکبار و ب مقدار یک چهارم مشکلی نداره ولی من همچنان استرس دارم

گروه آبی وزن  شروع ۹۴.وزن النم ۷۲. وزن هدفم ۶۴ ایشالله تا عید ب هدفم میرسم😎😎دختریم ک با چااقیش جنگید

فکر کنم باید توی ساعت اداری زنگ بزنی.

کارمندن دیگه.

آخرین شیردهی دخترت ساعت چند بود؟

من یک نامادری هستم.نامادری ها مادرانی هستند که به اندازه یک مادر و حتی بیشتر انرژی صرف میکنند اما هرگز به اندازه یک مادر ستایش نمیشوند.نه تنها ستایش نمیشوند که حتی گاهی ...اما خدایی دارم که قدردان من است...

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

فکر کنم باید توی ساعت اداری زنگ بزنی. کارمندن دیگه. آخرین شیردهی دخترت ساعت چند بود؟

۴ قرصه رم دوازده و نیم خوردم النم مث جغد بالاسرش نشستم چیزیش نشه خدایی نکرده براش شیر خشکم اماده کردم تا ۲۴ ساعت ندم شیر خودمو  

گروه آبی وزن  شروع ۹۴.وزن النم ۷۲. وزن هدفم ۶۴ ایشالله تا عید ب هدفم میرسم😎😎دختریم ک با چااقیش جنگید
1546

ببین عزیزم.

شما حتما بچه اولته.

توی بارداری و شیردهی بدون مشورت پزشک هیچ دارویی حق نداری بخوری.

این اولا.

دوما.بچه هم عروسک نیست برای هر چیزی بدو ببریش دکتر توی این سرما اونم اورژانس.

فکر کردی چکارش میکنن.یا هیچی یا سوراخ سوراخش میکنن.

الان تا صبح هی شیرتو بدوش و بریز دور.

چند بار که این کار رو بکنی ازش خارج میشه.

صبح ساعت اداری هم زنگ بزن بپرس که خیالت راحت بشه.

انشالله هم چیزی نیست.😘

من یک نامادری هستم.نامادری ها مادرانی هستند که به اندازه یک مادر و حتی بیشتر انرژی صرف میکنند اما هرگز به اندازه یک مادر ستایش نمیشوند.نه تنها ستایش نمیشوند که حتی گاهی ...اما خدایی دارم که قدردان من است...
فکر کنم باید توی ساعت اداری زنگ بزنی. کارمندن دیگه. آخرین شیردهی دخترت ساعت چند بود؟

ای خدا بگم این شوهرمو جیکار کنه از تنبلی نره مسکن نخره نگا  منو ب ج روزی وادار کرده دلم میخواد دخترمو بیدار کنم

واقعا؟؟؟ینی اینقد خطرناکه؟

عزیزم زنگ بزن اورژانس اگر مشکلی باشه خودشون میان میبرن بیمارستان

تاپیک لاغری خانمهای 85کیلویی                         وزن اولیه67😡🍰وزن فعلی65.800😕🍔وزن هدف 58🍄🍆🍅🍋😊.                                                        

ببین شیر نباید میدادی به بچه تا چند ساعت مایعات مصرف میکردی از بدنت دفع میشد شیر میخوردی خودت 

مستقیم رو شیرت اثر میزاره همه داروها نباید میخوردی حتی استا باید ۳۲۵ بخوری نه ۵۰۰ یا کدئین. چرا خوردی   

1566
ببین عزیزم. شما حتما بچه اولته. توی بارداری و شیردهی بدون مشورت پزشک هیچ دارویی حق نداری بخوری. ا ...

تا صب ک دیگه خیالم راحت میشه تازه ما قوچان زندگی میکنیم  وحشتناک سرددددده بعدشم شهر کوچیکه همه مارو میشناسن مامانمم تو بیمارستان ی پستی داره ک همه میشناسنش هم اگ ب گوشش برسه  منو تیکه تیکه میکنه انقد رو بچه حساسه ک  خودمم میدونم چیزی نمیشه ولی بخاطر احتمال یک درصد نمتونم بخابم

چرا بعضی وقتا انقدر بی فکری میکنیم ک تا چند وقت ارامشمونم ساقط بشه

تاپیک لاغری خانمهای 85کیلویی                         وزن اولیه67😡🍰وزن فعلی65.800😕🍔وزن هدف 58🍄🍆🍅🍋😊.                                                        
ای خدا بگم این شوهرمو جیکار کنه از تنبلی نره مسکن نخره نگا  منو ب ج روزی وادار کرده دلم میخواد ...

نه بابا بچه رو چرا بیدار میکنی.

عزیزم مردا همه تنبلن.

هیچ کی از شوهر من تنبل تر نیست.

شما از این به بعد هواستو بده.دارو و دم کرده ها و جوشونده ها رو اگه مطمئن نیستی بی خطره مصرف نکن.

شیر مادر همه چیزش خوبه الا این قضیه که وابسته به تغذیه مادره.

ببین شیر نباید میدادی به بچه تا چند ساعت مایعات مصرف میکردی از بدنت دفع میشد شیر میخوردی خودت  ...

میگم ک نمدونستم خیلیم کم خوردم اینم ک تو نت سرچ زدم میخواستم ببینیم میتونم تاآخر آنفولانزام مصرفش کنم یا ن

چرا بعضی وقتا انقدر بی فکری میکنیم ک تا چند وقت ارامشمونم ساقط بشه

واقعاااا از شدت استرس اولش دستام میلرزید الن ک یکم خیالم راحت تر شد  سر درد شدید شدم اصلا آنفولانزارو فراموش کردم باور کن  

1537

چرا زنگ نمیزنی اورژانس حداقل کاری ک میکنن اینه ک خیالتو راحت میکنن یا زودتر ب دادت میرسن 

واقعا دعوای مادرت ارزش داره بچتو اذیت کنی 

تا صب ک دیگه خیالم راحت میشه تازه ما قوچان زندگی میکنیم  وحشتناک سرددددده بعدشم شهر کوچیکه همه ...

آره منم جای شما بودم خوابم نمیبرد.

ولی بجای اینکه بالا سر بچه نشستی آبغوره گرفتی از فرصت استفاده کن به کارای عقب افتادت برس.

هم کاراتو میکنی هم زودتر میگذره.

صبح زنگ میزنی چیزی هم نیست انشالله.

نه بابا بچه رو چرا بیدار میکنی. عزیزم مردا همه تنبلن. هیچ کی از شوهر من تنبل تر نیست. شما از این ...

عاره من باور کن هیچی نمیخورمممم هیچیا تو بگو ی ژلوفن  امشب درد امونمو بریده بود شوهره بی ادبم گف هر عارضه ایم داشته باشه با یک چهارمش هیچی نمیشه من خنگم گوش کردم بش

عزیزم من برخلاف خودت و دوستمون میگم برو بچه رو بیدار کن ببین طبیعیه وضعیتش ببین بیدار میشه 

بعدشم برای چندمین بار میگم زنگ بزن اورژانس بپرس ازشون

آره منم جای شما بودم خوابم نمیبرد. ولی بجای اینکه بالا سر بچه نشستی آبغوره گرفتی از فرصت استفاده کن ...

کاری ندارم 😑گریع نمیکنم ولی خیلی استرس دارم  ففط یبار ی ذره شیر دادم دیگه تا فردا حاج خانوم باید شیر خشک بخوره منم شیرمو میدوشم میریزم دور تا خیالم راحت ش برا آرامشم دعا کنید خیلی  نگرانممم

1578