2726
ی جورایی چون خَیر اونجا زیاد رفت امد داره  ممکنه اونجا ی خیری کمک مالی کاری بهش بکنه مادر خودم ...

آهان اینجوری 

فک نکنم اینجوری قبول کنه 

من فک کردم یه موسسه اس فقط خاص برا کارای زال ها 

😀

تعجب کردم گفتن چطو  همچین موسسه ای هس وایشون که زالن خبرندارن😆

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 
آهان اینجوری  فک نکنم اینجوری قبول کنه  من فک کردم یه موسسه اس فقط خاص برا کارای زال ها& ...

نه کاش همچین چیزی بود خدا اگه دارایی من زیاد کنه خودم ی روز بتونم کمکشون کنم

Ça va aller :||||

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شغل دارم هم ندارم بین داشتن نداشتنه😂نه بابا من پارتی زیاد دارم بیاد شوی من بشه کار براش میرسه😂

چش چش 😆

گلی فدات  من فعلا برم 😘صبحونه و بچه ها مهد خودم سرکار😪

خیلی خوش گذشت باهات یه صبح باانرژی شروکردم 😍😀

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 
شما اگه مجردی بیا دوتایی بریم ی سامانی به بچهای بلوچ بدیم😂

اره عزيزم مجردم😂🤣 بپوشم؟!؟😂بريم حداقل از مخر خواهريمون بي نصيب نمونن😆😆

ميشه لطفا براي شادي روح پدر بزرگ و مادر بزرگم صلوات بفرستيد؟؟😔همش٣يا٤ثانيه وقتتون رو ميگيره🖤
2728
چش چش 😆 گلی فدات  من فعلا برم 😘صبحونه و بچه ها مهد خودم سرکار😪 خیلی خوش گذشت باهات یه صبح ...

دورت بگردم برو صبت پر انرژی تر 😍دعوت دوستی میدم که دوستم بمونی همیشه😍

دورت بگردم برو صبت پر انرژی تر 😍دعوت دوستی میدم که دوستم بمونی همیشه😍

قربونت 💖💕💓همچنین 

بریم من که همه کار کردم خواستگاریم روش😂

بيا متفاوت باشيم🤣 مگه چيه ما بريم خاستگاري خيليم مدرنه😂😂

ميشه لطفا براي شادي روح پدر بزرگ و مادر بزرگم صلوات بفرستيد؟؟😔همش٣يا٤ثانيه وقتتون رو ميگيره🖤

من عروس زالم

تهمینه😎

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍
بخدا میخواستم برم جلو بگم میشه بیام خواستگاری 😂

من زالم انقدر تا حالا دختر بهم شماره داده الان حرفتو خوندم خندم گرفت یاد نیلی اخرین دوست دخترم افتادم 

میخوای ببینی زالی چیه پیجمو دنبال کن

@sajjjad_dashtyan اینستا

من زالم انقدر تا حالا دختر بهم شماره داده الان حرفتو خوندم خندم گرفت یاد نیلی اخرین دوست دخترم افتاد ...

اره الان دیدم پیجتو ..😂 خب دیگه شوخی بود حالا جدی که نمیرم بگم

2706