2726
گفتن برامعلمی بچه هاازش میترسن😭 خیلی بده خیلی 

چه دليل مسخره اي😑 اتفاقا بايد بزارن بچه ها ببيننو بفهمن هيچ ترسي نداره.. فرهنگمون كلا از ريشه داره از بين ميره از دست اينا😑

ميشه لطفا براي شادي روح پدر بزرگ و مادر بزرگم صلوات بفرستيد؟؟😔همش٣يا٤ثانيه وقتتون رو ميگيره🖤
ی تضیح بیشترمیدی  چجوریاست

اینجا نمیتونم اول شما بگو اگه راضی بود این همه راه مسافت بیاد بعد من برای شما کامل توضیح میدم تو خصوصی بالاخره بلوچ کجا تهران کجا😀

Ça va aller :||||

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قدبلندشو بپرس بگو نمیخوای زن بگیری پسرم؟😀

مشخصات بگو یه خوبشو واست سواکنه  

زندگی شطرنج دنیا و دل است.. قصه ی پر رنج صدها مشکل است.. شاه دل کیش هوسها می شود.. پای اسب آرزوها در گل است.. فیل بخت ما عجب کج می رود.. در سر ما بس خیالی باطل است.. ما نسنجیده پی فرزین او..غافل از این که حریفی قابل است.. بادل صدیق ما او حیله ها..  دارد و از بازیش دل غافل است.. مهره های عمر من نیمش برفت..  مهره های او تمامش کامل است....‌‌
2728
قدبلندشو بپرس بگو نمیخوای زن بگیری پسرم؟😀

قبول نیس باید خودت بیای توروازنزدیک ببینن توکه دیدیشون 😆حیف پوشیه ایم وگر نه میرفتم تک به تک پسراروازشون میپرسیدم   آرزوی یه زال بیچاره رو که زن سبزه گرفتنه برآورده میکردم ازاونور توام به آرزوت میرسیدی😂

همین دوست همسرم خیلی خوب بودا زودترنگفتی پارسال ازدواج کرد😭

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 
چه دليل مسخره اي😑 اتفاقا بايد بزارن بچه ها ببيننو بفهمن هيچ ترسي نداره.. فرهنگمون كلا از ريشه داره ...

عزیزم نه تنها فرهنگ بلکه انسانیتمون هم داره از دست میره تو بعضی کشورهای خارجی کسی که به دلیل هر نقصی متفاوته جایگاه واحترام خاصی داره جوری که احساس طرد شدن و پوچی نکنه اما اینجا انگار باید طرد بشه تاهمه راحت باشن!!

زندگی شطرنج دنیا و دل است.. قصه ی پر رنج صدها مشکل است.. شاه دل کیش هوسها می شود.. پای اسب آرزوها در گل است.. فیل بخت ما عجب کج می رود.. در سر ما بس خیالی باطل است.. ما نسنجیده پی فرزین او..غافل از این که حریفی قابل است.. بادل صدیق ما او حیله ها..  دارد و از بازیش دل غافل است.. مهره های عمر من نیمش برفت..  مهره های او تمامش کامل است....‌‌
بیچاره ها مگه خلقتشون دست خودشون بوده؟! بعد میان از نژاد پرستی وبردگی سیاه پوستا حرفها میزنن!

همونن😑😑 بعد ميگن چرا دختراي ايراني اين شكلين اينقدر دست كاري و عمل ميكنن.. ظاهر بيني رو تو مغزمون كردن!حالا نه كه اين بنده خدا ها مشكلي داشته باشه ظاهرشون، ولي كلا تفاوت داشتن جا افتاده نيست،

ميشه لطفا براي شادي روح پدر بزرگ و مادر بزرگم صلوات بفرستيد؟؟😔همش٣يا٤ثانيه وقتتون رو ميگيره🖤
اینجا نمیتونم اول شما بگو اگه راضی بود این همه راه مسافت بیاد بعد من برای شما کامل توضیح میدم تو خصو ...

همینوبگو مسافتش دوره آخه 

خوچی بگم بگم موسسه اس چیه

یه چی  کلی بگو تامن به شوهرم بگم به اون بگه 

من بلوچم   زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم😍داداشای عزیزم خیییییلی زود رفتین هنوز باورندارم رفتنتونو هنوزم از  گوشه گوشه خونم صدای خنده هاتونو میشنوم باورندارم دگه نیستین تا باهم کل کل کنیم بعد تو کی بگم خودشیفته به کی بگم هندونه نزار برام سنگینن و... آخ خدایا راضیم برضایت کاری بجز صبر نداریم خیالم  راحته اونجا جاتون خوبه آخه شما خییلی خوب بودین حافظ قران و... بودین  مطمعنم خدا خلاف وعده نمیکنه الهی جاتون بهشت برین باشه  ......دعا میکنم خدا به هیییچ کی داغ عزیز نده اونم دوتا باهم 
قبول نیس باید خودت بیای توروازنزدیک ببینن توکه دیدیشون 😆حیف پوشیه ایم وگر نه میرفتم تک به تک پسرارو ...

😒😒ای بابا پس خل چل عین من زیاده ک زال دوست داشته باشن😂خداوکیلی من بیام اونجا 😐ینی که چی من عروسم مثلنا شما باید بیاید😂😂😂😂چه جدی گرفتیم نصفه شبی

همینوبگو مسافتش دوره آخه  خوچی بگم بگم موسسه اس چیه یه چی  کلی بگو تامن به شوهرم بگم به ...

ی جورایی چون خَیر اونجا زیاد رفت امد داره 

ممکنه اونجا ی خیری کمک مالی کاری بهش بکنه مادر خودمم چون سرطان داشت ما با کمک ی سری خیر پول داروهاشو دادیم منظورم این مدلیه 

همونن😑😑 بعد ميگن چرا دختراي ايراني اين شكلين اينقدر دست كاري و عمل ميكنن.. ظاهر بيني رو تو مغزمون ...

شما اگه مجردی بیا دوتایی بریم ی سامانی به بچهای بلوچ بدیم😂

😒😒ای بابا پس خل چل عین من زیاده ک زال دوست داشته باشن😂خداوکیلی من بیام اونجا 😐ینی که چی من عروسم ...

😂😂😂😂نه بیا صحنع سازی کنیم توروتوکوچه هابگردونمت قط به یقین یکی عاشقت میشه😂بخدا راس میگم ازبس اینادنبال زن سبزن 

راستی شغل وخونع داری 😆😀بهت گفتم که محدودیت دارن شغل ندارن یاآزادن 

عزیزم نه تنها فرهنگ بلکه انسانیتمون هم داره از دست میره تو بعضی کشورهای خارجی کسی که به دلیل هر نقصی ...

اره قبول دارم متاسفانه همينجوريه.. حالا شايدم همه اينجوري نباشن ولي قطعا يكي كه شرايط خاص داره هميشه بد نگاهش ميكنن، 

😂😂😂😂نه بیا صحنع سازی کنیم توروتوکوچه هابگردونمت قط به یقین یکی عاشقت میشه😂بخدا راس میگم ازبس ای ...

شغل دارم هم ندارم بین داشتن نداشتنه😂نه بابا من پارتی زیاد دارم بیاد شوی من بشه کار براش میرسه😂

2706