1676
1605

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1522
فکر کنم با بور بودن اشتباه گرفتیا.زال نوعی بیماری محسوب میشه.

میدونم زالی رو ولی خیلی دوست دارم اونقدرم بیماری حادی نیست عزیزم زندگی عادی خودشون دارن

زال؟يكي ازعروساتوفاميلمون زال بود موهاش ابروهاش مژهاش زيتوني روووووووشن خودشم سفيدمثه بررررف لوس بين ...

اگه من شوهر زال شد نماز شکر به جا میارم😂

زال؟يكي ازعروساتوفاميلمون زال بود موهاش ابروهاش مژهاش زيتوني روووووووشن خودشم سفيدمثه بررررف لوس بين ...

زیتونی که ینی بور ، زال ها سفید هستن ، پوستشون سرخ و سفیدددد ، معمولا عینکی هم هستن. فقط برام سواله نمیتونن رنگ کنن؟ 

8
زیتونی که ینی بور ، زال ها سفید هستن ، پوستشون سرخ و سفیدددد ، معمولا عینکی هم هستن. فقط برام سواله ...

ن طفلي زال بود جوريه ك مژهاش خيلي بده بلنده ها ولي انگار نداره ريمل ميزنه عه اره منم نديدم تاحالارنگ كنه يني رنگ نميگيره موهاشون؟🙁🤔

ن طفلي زال بود جوريه ك مژهاش خيلي بده بلنده ها ولي انگار نداره ريمل ميزنه عه اره منم نديدم تاحالارنگ ...

نمیدونم شاید حساسیت داره یا رنگ نمیگیره ، اخه میدونی که کلا رنگ دانه ندارن یا خیلی کم دارن گوگو لی ها ، حتی چشاشونم روشنه خیلییی

بخدامنم اولين نفري ميبينم ك عاشق زاله من پسرم يكم بؤره بدم مياااااددعادعاميكنم مشكي شه موهاش مرد ك ف ...

باید برم تو کمپین زالها اونجا بگم من طرفدارشونم 😁

خوبههه که عین من خوبه پس؟شبیه ذغالم😐

جای نا یه طایفه ای هس نصفشون زالن 

اونایی کع بلدن وبه خودشون میرسن وای ماشاءالله ببین چی میشن 😍

اما خیلی اذیتن چشماشون پوستشون به آفتاب خیلی حساسه

من بلوچم  زبانم بلوچی  لباسم بلوچی  فرهنگم بلوچی  وطنم ایران  مکران بلوچستاااان 😍افتخارم اهل سنتم💫   💞حسبنا الله نعم الوکیل💞 افوض امری الی الله

گلم اون زال نیست بوره

زال خدا نکرده یعنی هیچ رنگدانه ای نداره پوستش بشدت در مقابل افتاب میسوزه و قرمز میشه و حتی تا مژه و ابروهاشم سفیده چشماشونم قرمز رنگه خدا همشونو شفا بده

نمیدونم چرا دم اذان صبح استارتر بجای دعا داره خودشو نفرین میکنه

فقط 10 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1645