2737
2734
عنوان

تاحالا نماز شب خوندید؟

1134 بازدید | 60 پست

اگه خوندید که حتما از آرامشش خودتون میدونید نگم براتون،اگرم نخوندید که پاشین امشبو بخونین.هم خودتون آرامششو حس کنید هم نگاه خدارو یجور دیگه تو زندگیتون حس کنید😊

نماز شب مجموعاً یازده ركعت است:

هشت ركعت که مانند نماز صبح خوانده می‌شود یعنی چهار تا دو ركعتی به نیت نماز شب است.

رکعت اول: يک بار سوره حمد + يک بار سوره قل هو الله احد + ركوع + سجده
رکعت دوم: يک بار سوره حمد + يک بار سوره قل هو الله احد + قنوت + ركوع + سجده + تشهد + سلام.

دو ركعت نماز شفع

بهتر است در ركعت اول آن بعد از حمد، سوره ناس و در ركعت دوم بعد از حمد، سوره فلق خوانده شود.

یك ركعت نماز وتر

بعد از حمد سه بار سوره توحید و یك بار سوره فلق و یك بار سوره ناس بخوانیم و می‌توان یك سوره تنها خواند، سپس دستها را برای قنوت به سوی آسمان بالا می بریم و حاجات خود را از خدا می خواهیم.

برای چهل مؤمن دعا می كنیم؛ چهل بار بگویید ( اَللّهُمَّ اِغْفِر لِلْمومِنینَ وَ اَلْمومِناتْ وَ اَلْمُسلِمینَ وَ اَلْمُسلِماتْ ) و طلب مغفرت می كنیم و هفتاد مرتبه می‌گوییم: «استغفرالله ربّی و اتوبُ الیه».

از پروردگار خود طلب آمرزش و مغفرت می كنیم و به سوی او بازگشت می‌نمایم.

آن گاه 7 بار می گوییم «هذا مقامُ العایذٍٍِ بكَ منَ النّارِ»؛ (این است مقام كسی كه از آتش قیامت به تو پناه می برد) و بعد از آن 300 مرتبه می‌گوییم: «العفو» و سپس می‌گوییم: «ربّ اغفرلی و ارحمنی وتُب عَلیَّ انّكَ انتَ التّوابُ الغفُورُ الرّحیم». و سپس ركوع + سجده + تشهد + سلام.

در پایان نماز شب تسبیحات فاطمة زهرا (س)  (34 مرتبه، الله اكبر، 33 مرتبه، الحمد لله و 33 مرتبه، سبحان الله) را میگوییم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سعی میکنم هرشب بخونم 

دختر قشنگم میدونم لیاقت بغل کردن و بوسیدنتو نداشتم قلب نازنینت طاقت نیاورد از ناشکری های من منو ببخش اغوش خدا واست جای بهتریه تا من عزیزکم اون دنیا منتظر میمونم تا بیای پیشم ببخشید نتونستم بوست کنم مامان منو ببخش 
2731
نماز اجب نمیخونم چه برسه شب😑

اگه دوست داشته باشی میتونی شروع کنی😊اتفاقا نمازشبو بخونی و تا تموم شد اذان صبحو میگن نماز صبح.حیف نیس آدم بیداره نیم ساعت وقتشو برای خدا نذاره؟😁

2738
قبلاهرشب میخوندم ولی الادیگه نمازواجبم نمیخونم چه برسه نمازشب راستش دیگه اروم نمیکنه ودیگه اعتقادندا ...

اون موقع که خوندی، شیطان هم وسوسه هاش شروع شد. از هر کس به یه راهی وارد میشه. ولی تا وقتی نخونده بودی کارت نداشت. 

من همونم که یه روز  می خواستم دریا بشم.  می خواستم بزرگترین دریای دنیا بشم
قبلاهرشب میخوندم ولی الادیگه نمازواجبم نمیخونم چه برسه نمازشب راستش دیگه اروم نمیکنه ودیگه اعتقادندا ...

دوباره امتحانش کن،چرا این فرصت دوباره رو به خودت نمیدی؟شاید آروم شدی.فقط به خاطر خدا بخون نه برای هیچ چیز دیگه.شاید آرامشت برگشت

2706