2726
عنوان

دلیل علاقه مردان متاهل به دیدن عکسهای زنان مورد دار در اینترنت

| مشاهده متن کامل بحث + 6920 بازدید | 223 پست
خب موضوع اینه که رفتارها و حالات گونه پستانداران تحت تاثیر ترشح هورمونهایی هست که توی خونشون ترشح می ...

پس شما ک فهم انسان و در حد حیوان غریزه و هورمون میدونی جای بحثی باقی نمیذاری

خب میگم که اخلاق یکطرف قضیه س ولی نر بودن یک واقعیته شما عضو بدن مرد که هورمون تستوسترون ترشح میکن ...

بله نر بودن و هورمون و غریزه و...یک واقعیت انکار ناپذیر ه.اما خداوند در کنار این بعد حیوانی یک بعد متعالی تری ب نام انسانیت قرار داده.یعنی نوع بشر در کنار بعد حیوانی از یک بعد روحانی هم برخورد اره ک در برابر ترشح هورمون و قرار گرفتن در برابر انواع تحریکات جنسی میتونه از قدرت اراده،تعقل و انتخاب بهره ببره برخلاف موجودی نظیر خوک ک انتخاب دیگه ای ب غیر از پرداختن ب غریزه جنسی بر اثر تحریکات هورمونی ندارن.

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رابطه ی جنسی همراه با عشقه و با بیشتر زندگی کردن باید بیشتر شه چون بیشتر عاشق هم میشن ولی کسی که با ...

نه ببینید چرا همه رو باهم قاطی کردید

عشق

شهوت

دوسداشتن

اینها هرکدوم واقعا وجود داره

مگه شما میتوتی بگی شهوت بده یا خوب؟!

وجود داره اقا

و خب مسلما دو تا ادم در روزهای اول رابطه بیشتر بهم میل دارن و با گذشت زمان  عادی تر و کمتر  میشه و از اون تب میفته 

بله خب محبت و علاقه و دوسداشتن اگر مشکلی بینشون نباشه روز به ردز بیشتر میشه درسته

نه من بدون اصن در نظر گرفتن محدوده جغرافیایی گفتم گفتم کل دنیا درگیر این قضیه س و هرگز راه حل قطعی ...

غرض بنده محدوده جغرافیایی نیست بلکه مقصودم تعاملات اجتماعی و محدودیتهای مربوط ب اونه.

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...
2728
آقای فرهاد حالا که همش خودتو توجیه میکنی فقط برات یه آرزوی کوچیک میکنم اینه شریک زندگیت به خاطد تنوع ...

من کسی رو توجیه نکردم

واقعیاتی رو گفتم که به مذاق شما خوش نیومد

مرد یا زن تنوع طلب حتی الامکان نباید ازدواج کنه

اگر من بفهمم که تنوع طلبم ازدواج نمیکنم که یک زن رو ناراحت گنم بعدا

ولی متاسفم که برای من آرزوی بدی کردی 

موفق باشی

چشمم روشن     نصف شبی میشینین با اقایون چت و بحث فلسفی میکنید     اگه به شوهرا ...

اونم با کسی که معتقده انسان و حیوان با هم برابرند و حق دارن به دلیل خوی حیوانیشون با همه آدما جفت گیری کنن😁

البته میگه فقط مردا این حقو دارن😛

ببین حرفات درسته خب ؟ چون تحلیل علمی داره  و واقعا درسته که هر انسانی مجبور نیست فقط با ...

نه خب چه فرق داره

من هردو رو گفتم

فقط نکته اینه که مردها بخاطر تغییرات هورمونی که دارن ممکنه بعد صرفا شهوانیشون بارزتر و خالص تر باشه

معمولا زنها دوسدارن با کسی رابطه داشته باشن که دوسش داشته باشن

بازم بحق تستوسترون هست

ببین من و شما جزو پستانداران هستیم

فیزیولوژی بدن انسان رو برید بخونید و سیستم ترشح هورموتی و ژنتیک انسان

شما وقتی پریود میشی بی تعصابی ت دست خودته؟؟

اگه یه مرد بگه اه چقد بیشعوره تو چی میگی؟!

میگی خب این که حای من نیست چرا اینجوری میگه

دوسداری درک کنه که بعضی کارات در این دوره دست خودت نیست

اووی چا زمانی خوب میشی؟؟

زمانیکه ترشح هورمونات به حالت عادی قبل از پریود برگرده

حالا این یچیزیه که وجود داره نمیشه گفت این بیشعوریه این حماقته این نفهمیه

فقط باید گفت اقایون محترم درک کنید اینحا خانمها رو 

همین

حالا باز اشتباه فکرنکنید که من میگم مردها رو درک کتید برن با ده نفر😂

پس شما ک فهم انسان و در حد حیوان غریزه و هورمون میدونی جای بحثی باقی نمیذاری

ببخشید فکرکنم شما از دید دیگه ای به قضیه نکاه میکنی و متوجه بحث من نیستید

جسارت نکردم ببخشید

بله نر بودن و هورمون و غریزه و...یک واقعیت انکار ناپذیر ه.اما خداوند در کنار این بعد حیوانی یک بعد م ...

بله ببینید تفاوت در اخلاقیات هست

ولی این دو قضیه جدا هستن

وقتی یک انسان بطور ژنتیک همجنسگرا باشه 

شما با هیچ آیه و اخلاقی نمیتونی عوضش کنی و نبلید هم بخای اینکارو بکتی چون جنایته در حقش

جامعه ای موفقه که همه ژنتیک ها رو در نظر بگیره و اونهایی که خطرناک هست کنترل کنه

مثلا نکروفیلی که تمایل ارتباط جنسی با مرده هست

اینها باید شناسایی بشن و تحت درنان قرلر بگیرن

ولی مثلا همجنسگراها ضرری برا کسی ندارن پس آزاد باشن

محدودیت زمانی باید ایجاد بشه که عدم محدودیتش باعث بزه بشه 

آقا فرهاد با احترام مغلطه گر و سفسطه گر بسیار ماهری هستید ولی ایکاش برای شعور مخاطب ارزش بیشتری قائل بودین.در پناه حق.

آقا فرهاد با احترام مغلطه گر و سفسطه گر بسیار ماهری هستید ولی ایکاش برای شعور مخاطب ارزش بیشتری قائل ...

نه شما فکر میکنید من با ارزشهای اخلاقی مخالفم درحالیکه اصلا اینجوری نیست

من واقعیاتی رو گفتم که زیاد جالب نیستن

وگرنه اگر ادم در اثر زمین خوردن زانوش درد نمیگرفت هم زندگی لذتبخشتر بود شاید

یا اگه برف یکم گرمتر بود برف بازی بیشتر حال میداد شاید ولی...

موفق باشید

نه خب چه فرق داره من هردو رو گفتم فقط نکته اینه که مردها بخاطر تغییرات هورمونی که دارن ممکنه بعد ص ...

اولا خانوما هورمون تستسترون ندارن هورمون استروژن و پروژسترون دارن،دوما اون قضیه ژنیک که گفتی به خاطر مسایل ژنومی و ژنتیکی آدم به خواهرش نگاه جنسی نداره ک به خاطر مسایل ژنتیکی آدم نیاز جنسی داره هم غلطه،فقط هورمون های زنانه و مردانه دخیل هستند والبته فرهنگ،تربیت اجتماعی،بازم تربیت البته از نوعی که هر فرد چگونه خودش رو تربیت میکنه برای مثال به صورت غریزی دلمون میخواد غذاهای خوشمزه زیاد بخوریم ولی به خاطر سلامتی به خاطر تناسب اندام سعی میکنیم غریزمونو حفظ کنیم اگر نکنیم چی میشه همش اضافه وزن داریم ،همش ناراحتی قلبی و۰۰۰ اما خوب موقعی که غذا خوردیم خیلی بهمون خوش گذشته اما غریزه شهوت هم همینه نمیشه گفت دست خودم نیست دست هورمونامه،مثال خوب پریودی رو زدی مثلا یه زن پرخاشگر میشه اما اگه نخواد خودشو کنترل کنه که واویلا میشه پس سعی میکنه هورمونشو بگیره دستش و هدایت کنه ،شما هم میتونی

مثل مثال که زدم بعضی ها زیاد غذا میخورن زیاد به اون قسمت غریرت اهمیت بدی اما یه بدی هم داره هیچ وقت عشق طولانی مدت،ثبات وآرامش روحی و خانواده که از پس زحمات فراوان بدست میاد یعنی در ازای بدست آوردن خانواده باید از بعضی چیزا صرف نظر کرد اما بعضی از مردا دوست ندارن خانواده طولانی مدت داشته باشن شاید اولش بهشون خوش بگذره ولی سنشون بره بالا مریض بشن تنها بشن اون موقع شاید آرزو کنن خانواده واقعی که از پس سالها کنار همزیستن بدست میارن رو ندارن البته این به انتخاب آدم هاست شما حق داری که چگونه زندگی کنی،اگه ما خانوما هم ناراحت شدیم به خاطر اینه استنباطمون از حرفای شما این بود که حس تنوع طلبی فقط واسه مرداست اما نه برادر من خیلی هم تنوع طلب و سرشار از هورمون استروژن و پروژسترون اینم بگم به خانوم ۱۰ بار پشت سر هم میتونه ارضا بشه ولی یک مرد نه ،دیگه تصور کن زنا چقدر بدنشون باحاله ولی به خاطر مسایل فرهنگی کنترلش میکنن،در مورد ژنتیک هم شما گفتی به خاطر مسایل ژنتیکی به خواهرت میل جنسی که اشتباه هست به خاطر اینه نقشش از کودکی برای شما شکل گرفته برای مًثال اگه یه خواهری داشته باشی و بهت نگفته باشن اگه تو خیابون ببینی شایدم کلی از هیکلش خوشت بیاد خیلی ها بودن نمیدونستن خواهر برادرن و چه اتفاق هایی که نیفتاده،بابت اون آرزوی بد هم ازتون عذرخواهی میکنم چون حرفم بد بود و یه آدم قوی همیشه عذرخواهی میکنه،موفق باشید وگاهی خودتون رو جای زن بگذارید اون دنیا کسی خبر نیاورده چی میشه شاید شما زن باشی و من مرد،پس یه طوری حرف بزن که اگه خدا گفت به خاطر مجازاتت میخوام ۱۰۰۰سال تو برزخ نقش زن رو  داشته باشی نگران و ناراحت نشی

پس چرا تو اروپا و آمریکا ک مهد آزادی هستن آنقدر آمار تجاوز ب زنان بالاست؟؟؟ اونا ک دیگه همه چیز در د ...

چون مفهوم تجاوز در غرب با مفهوم تجاوز درکشورما متفاوته در. غرب یه خانم حتی میتوانه از همسرش تحت عنوان تجاوز شکایت کنه توی ایران عدم تمکین معنی نداره در. غرب هر گونه لمس بدن جزو تجاوز حساب میشه توی ایران رابطه کامل مصداق تجاوز جنسیه اونم با حضور چهارشاهد 

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2706