2726
عنوان

اینایی که میگن وااااااای شوهر پولداااااااااار خوشبحالش !! بیاینن

| مشاهده متن کامل بحث + 509 بازدید | 27 پست
  عه پس خارج رفتن چی ؟ بدون پول که شدنی نیست

تحصیلی با فاند هم میشه رفت خارج  

البته خودم دوست دارم پول داشته باشم ولی این پول مال خودم باشه نه اینکه شوهرم پولدار باشه  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
تحصیلی با فاند هم میشه رفت خارج     البته خودم دوست دارم پول داشته باشم ولی این پول ...

احسنت این درسته پول باید مال خودت باشه 

در آستانه پیری ، گلایه از شب دنیا ، بد است مرد حسابی ... به احترام دیازپام ، بدون قصه و بوسه ، تلاش کن که بخوابی
تحصیلی با فاند هم میشه رفت خارج     البته خودم دوست دارم پول داشته باشم ولی این پول ...

من یا پیرمزد پولدار دیدم مزدا 3 داشت 

بعد گفت من مهر خانومم 3 بار دادم تا طلاق .

بش گفتم چطور ؟ گفت بار اول براش 206 خرید م بچه هامو ببره مدرسه!

باردوم خرجی ازم میگرفت !

بارسوم وقتی سکه 1 تومن بود 400 تا و دادم .

یعنی این 206 م جزو مهر میدونس !

پولداراااا خیلی خسیسن پول مال خودشونه نه زن 

واا كي گفته احتمال خيانتشون بالاست؟؟؟

البته همشون نه 

مثلا نمونه اطرافم زیاد دیدم با اینکه بعضیا با حمایت و کمک همسرشون از صفر شروع کردن و پولدار شدن  قدرشو ندونستن.

همه نه ولی بعضیا واقعا جنبه ندارن

من که کلا پولدار بودن معیارم نیست. هیچوقتم نبوده اگه هم یه پولدار گیرم بیاد فرض محال ، هیچوقت ج مثب ...

عزیزم پولدار بودن ربطی به خیانت نداره!!!

کسی که چشم و دلش سیر باشه تیلیونرم باشه سمت کثافت کاری نمیره 

همه چی به ذات آدماست 

تو همین سایت چند نفریو دیدم که نالیدن به نون شب محتاجن شوهرشون میره پارتی و واس دوس دخترش خرج میکنه زن و بچش تو خونه گشنن!!!!!

پس این چیزا ذاتیه 

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                

استارتر چی زدی عزیزم 

ماذا فاذا؟

کدورت های واقعی رو دور نریزید،آدم ها عوض نمیشوند، کسی ک پارسال آزارتان داد،امسال میتواند نابودتان کند،واقعیت های تلخ رو جدی بگیرید.....