2410
2553

زمان ازدواج وسن ازدواج تون 

اگه این قدررر پول براتون مهمه 

ارایش کنید وتیپ 

دل یه پولدار و میبردید . حالا چه پیر . چه بی خانواده ی اصل ونسب دار . چه گتده اخلاق 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون از توصیه تون🙂

وَلاَ تَقْتُلُواْ أَوْلادَکُمْ خَشْیَةَ إِمْلاقٍ نَّحْنُ نَرْزُقُهُمْ وَإِیَّاکُم إنَّ قَتْلَهُمْ کَانَ خِطْءًا کَبیرًا🌺و فرزندان خود را از ترس تنگدستی نکُشید[که]ما به آنان و شما روزی می دهیم; به راستی کشتن آنها گناهی بزرگ است.     سوره مبارکه أسراء آیه۳۱.       امضام از اول عضویتم همراهمه❤️ خیلی دوستش دارم. امیدوارم بتونم با یادآوری دائمش جون جوجه کوچولوها رو نجات بدم☘️
2720

حالت خوب نیستااا

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2714

شوهر ما هدفش پولدار شدنه فقط دلمون میلرزه ک مبادا بره ی روزی و‌تنهام بزارع 

صَد سال سَفَر کَردَم. 😍 عاشِک نَشُدَم . 😇 یه باره تَرا دیدم دیوانَه شدم   😢    بی تَرا ساهَتی ✨.  ساهَتی دل نَبی راحَت💫.  نیست منی لونتا 😢لونتا کَندَگِ حاجت.  کَندَگ حاجت ✨❤️ دل تَرا داته داتَه بَندر آزاتا 😢✨ تو بلِه دلبر.  دلبر نَههِ مَنی یاتا😢😪⚡️❤️
من که کلا پولدار بودن معیارم نیست. هیچوقتم نبوده اگه هم یه پولدار گیرم بیاد فرض محال ، هیچوقت ج مثب ...

عه پس خارج رفتن چی ؟ بدون پول که شدنی نیست

در آستانه پیری ، گلایه از شب دنیا ، بد است مرد حسابی ... به احترام دیازپام ، بدون قصه و بوسه ، تلاش کن که بخوابی
چ ربطی ب تیپ و آرایش داشت الان😐😐😐😐

اخه دوست من شوهرش درامدش خوبه 

بعضیا اومدن تاپیک که ما نداریم و خوش بحالش.

خب مگه مجبورین .اگه پول اینقد مهمه براتون .

زن یه پولدار میشدید حتی اگه ایرادا ی دیگه داره ..

مشکل اینجاس که پولدارا قصد ازدولج ندارن.. هر چی بی پوله ازدواجی

در آستانه پیری ، گلایه از شب دنیا ، بد است مرد حسابی ... به احترام دیازپام ، بدون قصه و بوسه ، تلاش کن که بخوابی
2706