2726

کسی میدونه گناهکار وصورتک هارو ار کجا دان کنم

دخترعزیزم   لبخندت تمام خستگیهای دنیاراازبین می بردهرروزبرای خوشبختی تودنیا می کنم هیچ وقت حتی ذره ای ازحس عاشقانه من ب تو کم نمیشودعشق همیشگی من توبزرگترین بهانه زندگیم هستی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ژانرش چیه؟

ی زن وشوهر جوونن ک تازه جدا شدن وهنوز دارن باهم زندگی میکنن 

از اون همخونگیای ابکی نیس خوبه

دخترعزیزم   لبخندت تمام خستگیهای دنیاراازبین می بردهرروزبرای خوشبختی تودنیا می کنم هیچ وقت حتی ذره ای ازحس عاشقانه من ب تو کم نمیشودعشق همیشگی من توبزرگترین بهانه زندگیم هستی
رمان بدون سانسور هم معرفی کنین ایرانی باشه😆

قرار نبود يه نمه صحنه داره اخراش

گناهکارم تاحدودي، از اسمش مشخصه

متجاوز دوست داشتني من و داخل نت سرچ کن ولي واسه اینکه سایت بازشه تا بتوني دان کني نیاز به فيلترشكن هست

فعلا همينارو يادمه

ی زن وشوهر جوونن ک تازه جدا شدن وهنوز دارن باهم زندگی میکنن  از اون همخونگیای ابکی نیس خوبه

غمگین که نیست؟

من گناهکارو دوسال پیش خوندم هنوز یادش میوفتم بغضم میگیره:/

من پیش از تو 

من پس از تو 

دختری که رهایش کردی

من و استادم

پدرخوانده

ناپاک زاده استامبول(حرامزاده استامبول بوده جدیدا اسمش رو عوض کردن)

ملت عشق

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
من پیش از تو  من پس از تو  دختری که رهایش کردی من و استادم پدرخوانده ناپاک زاده استام ...

اونارو فك كنم يه تيكه هاييشونو خوندم تو نت

منو استادم و پدرخوانده تو چه ژانرايي هستن؟

من او     عاشقانه محشر

قیدار

روی ماه خداوند را ببوس

خاک های نرم کوشک

اینک شوکران ۱

جهان زیادی شلوغ و درهم شده.آرام جان!کجایی؟شهر خلوت شده و دل ها مضطر.نمی آیی؟در روزگاری که زیر سایه مجسمه ی آزادی غرب وحشی رخ نمایی میکند.در دنیایی که قانونش شده گرگ باش تا خورده نشوی مرگ سزای بره هاست.چه چیزی میتواند پدری را پسری را دختری را مادری را زنی را مردی را از کنج امن خانه اش بیرون بکشد و ببرد برای خدمت.طلبه ای می گوید شیعه غسل و کفن لازم است.و داوطلبانه به غسالخانه میرود.جوانی بی سواد به بیمارستان میرود تا نظافت کند.می گوید پزشکی نمیدانم حداقل میتوانم خدمت گذار باشم.مادرانی دلواپس پشت چرخ های خیاطی ماسک و گان میدوزند.کارخانه دار خط تولید دستکش راه می اندازد.رایگان یا به قول بچه های جنگ صلواتی.موکب داران اربعین در شهر موکب سلامتی میزنند. چه چیزی این وسط انسان را به این درجه از انسانیت میرساند؟چه چیزی جز ایمان!جز توکل!جز خدا 🌹🌹حسین جانم.ارباب !این کوچه های خلوت شهر بدی کرده.گناه کار شده.اما خودت شاهدی همین کوچه محرم و صفرش جولانگاه پرچمت بوده.مردان این دیار روی اسم دخترت غیرت دارند.اسم علمدارت علی گندابی ها پرورش داده.علی اکبر ها داده ایم وقتی نام خواهرت وسط آمد.مادرمان با اشک بر شیر خواره ات شیرمان دادند.حسین جان نگاهی به حال خراب مردم این شهر کن.گوشه نگاهی از تو قیامت میکند.ما بد بودیم اما زیر پرچم شما نفس نفس زدیم.نفس را...هیاهو را...نشاط را به شهر برگردان.یک کلام ارباب.خراب کردیم. درستش کن😔😔
من پیش از تو  من پس از تو  دختری که رهایش کردی من و استادم پدرخوانده ناپاک زاده استام ...

من پیش از تو فیلمش خیلی باحال تر از رمانشه حتماااا دانلود کن نگا کن

وزن اولیه 68  وزن فعلی 55   وزن هدف 55🍓 هر سیاره مدار خودش رو داره که شبیه هیچ‌کس دیگه نیست!                                                                  سحر لحظه‌ایه که بعد از شب طولانی اولین بارقه نور به یه سیاره می‌تابه!                                                                     طلوع در مدار هر سیاره در زمان مخصوص خودش اتفاق میفته و هر کدوم در مسیر مخصوص خودشون به دنبال سحر خودشون هستن …                                            من در جستجوی سحر خودم هستم ...🍓
اونارو فك كنم يه تيكه هاييشونو خوندم تو نت منو استادم و پدرخوانده تو چه ژانرايي هستن؟

کوچ ....خیلی دوسش دارم

دلواپس توام

خوبی هایش راببین

بهشت من تگزاس

دالان بهشت

وزن اولیه 68  وزن فعلی 55   وزن هدف 55🍓 هر سیاره مدار خودش رو داره که شبیه هیچ‌کس دیگه نیست!                                                                  سحر لحظه‌ایه که بعد از شب طولانی اولین بارقه نور به یه سیاره می‌تابه!                                                                     طلوع در مدار هر سیاره در زمان مخصوص خودش اتفاق میفته و هر کدوم در مسیر مخصوص خودشون به دنبال سحر خودشون هستن …                                            من در جستجوی سحر خودم هستم ...🍓
2706