2410
2553

به مشاوره هم گفت .تا میبینه رفتم نی نی سایت میگه رو تصمیم و زندگیت اثر میذاره 

ولی من ب قصد درد ودل میام چون شهر کوچیک بدون امکانات و غریب تنهام 

خودش هم درکم نمیکنه 

به نظر من مشورت خوبه ولی دست اخر تصمیمی ک به نظرم درسته و میگیرم .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
جو نی نی سایت و شعار های دوستانی ک خودشون به هیچ کدوم عمل نمیکنن، درصورتی که اصول محکم نداشته باشی م ...

خب من همه گفتن طلاق بگیر حتی پدر مادرم .

ولی من دعوتش کردم مشاوره کاری که به نظد خودم درست بود 

حق داره ناراحت باشه ؟

بعله حق داره و واقعا رو ادم تاثیر داره 

شکاک میشه 

الکی جوشی میشه 

و.... 

بنظرم زندگیت مهم تر از سایته

بعضی دعا ها چه قشنگ ب دل ادم میشینه                      خداوندا                                                      نه انقدر پاکم ک مرا کمک کنی.                                 نه انقدر بدم ک رهایم کنی ...                                     میان این دو گم شده ام                                     هرچه تلاش کردم نتوانستم همانی باشم ک تو میخواهی                                                               خدایا رهایم نکن                                                     الهی دستم ب اسمانت نمیرسد ...                                      اما تو ک دستت ب زمین میرسد                                            بلندم کن ....                        

بنظرم حق داره!یجورایی درست میگه من دیگه مشکلاتمو اینجا نمیگم!البته با اینکه بیشتر راهنمایی درست کردن تا غلط!ولی بازم اینجا عقلانی نیست نظرخواهی راجع به بحثاهو کشمکشهای زندگیت!منم تا چند وقت پیش میپرسیدم!ولی حالا دیگه نه یه مدتم اخلاقم بد شده بود شوهرم همش میگفت ماله این گوشیه لامصبه

وقتی آدمهای  کوچک رو برای خودمون خیلی بزرگ کنیم،هم اونهارو به اشتباه میندازیم هم خودمون رو!
2714
خوب بهش نگو که میای دروغ نگو ولی لازم نیست بگی که میای لازمه به نظرت

مثلا اومد خونه 

حالم بد شد نیاز ب درد دل داشتم میگه چراووقتی من خونه م میری بامن حرف بزن 

خب من دوست ندارم چون درکم نمیکنه .

مثلا اومد خونه  حالم بد شد نیاز ب درد دل داشتم میگه چراووقتی من خونه م میری بامن حرف بزن  ...

میدونی گلم منم قبلا همین فکرارو میکردم الان به خودم اومدم دیدم اشتباه از منم هست مثلا همش پیشه خودم میگفتم چرا مثله قبل دوستم نداره بوسم نمیکنه یا قربون صدقه نمیره الان که به خودم اومم دیدم من خودم دیگه اینکارارو نمیکنم!اونم کم کم بیخیال شدهو سرد!دارم روابطمونو برمیگردونم!شاید اون زمان که باهاش حرف میزنی اصلا زمان مناسبی نباشه!

وقتی آدمهای  کوچک رو برای خودمون خیلی بزرگ کنیم،هم اونهارو به اشتباه میندازیم هم خودمون رو!
خواهر ندارم شهر عریبم میگه با مادرت ونی نی سایت هم حرف نزن اثر بد میذاره  خونه دارم هستم .

مگه شما شخص دهن بینی هستید گلم؟

آدمی را آدمیت لازم است ، عود را گر بو نباشد ، هیزم است

راستی عزیزم تو تاپیک قبلیت اصلا قصد توهینو تمسخر نداشتم اگر اینجوری برداشت کردی منو ببخشو حلال کن

میدونی گلم منم قبلا همین فکرارو میکردم الان به خودم اومدم دیدم اشتباه از منم هست مثلا همش پیشه خودم ...

هی اهلدداد وبیداده 

منطقش عوض نمیشه مگر اینکه مشاوره بگه 

من همونو بگم اب در هاونگه نمیدونم چرا هی می جنگه 

دوس ندارم همیشهههههه بهم حس بد میده 

خب معلومه دوست ندارم درد ودلم با کسب که تو دعوا تو سرم میکوبه وابروم میبره سهیم شم .

2706