2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر من قبلا کله پزی و رستوران داشته هم دستپخت خودش خوبه هم چون حساسه روی غذا باعث شده دست پختم ...

خودشم آشپزی میکنه؟ دستپخت خودت خوبه بیشتر یا ایشون

2720
کدوم قارچ و سوسیس

عجب اخرش عقد کردین یانه🤔

اسکار بهترین لحظه هم تعلق میگیره به وقتی که معلم میبردمون پای تخته درس بپرسه یهو زنگ تفریح میخورد      کاربر سال 96 هسدددددددم یه مدت تو ترک بودم  دیدم نمیشه از نی نی سایت دور بود باز دوباره معتادش شدم.  مرسی اه  
2714
😁😁😁😁

منم شوهرم اشپزیش خوبه ازش بخوام غذا میپزه یا وقتی حالم خوب نیس یا جایی نوبت دکتری و....دارم گاهی غذا میپزه 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊

شوهر من املت ماکارونی الویه لوبیا استامبولی مرغ ترش و کشک بادمجونو بلده😂😂😂

واس خودش کد بانوعیه

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
شوهر من املت ماکارونی الویه لوبیا استامبولی مرغ ترش و کشک بادمجونو بلده😂😂😂 واس خودش کد بانوعیه

خوبه دیگه چند نوع مرغ ترش آفرررررررررین😁😁

2706