2733
2734
عنوان

از سر شب تا حالا گریه کردم چشمام

210 بازدید | 11 پست

چشمام خیلی باد کرده الان اینجوری بخوابم صبح چشمامو انگار زنبور نیش زده .فردا میخوام برم جایی میخوام تا صبح چشمام حالت طبیعی پیدا کنه به نظرتون چکار کنم.آیا سیب زمینی بذارم روش تا بادش بخوابه چی پیشنهاد میدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ب خاطر چی گریه کردی ؟؟

فکر کنم تغییراته هورمونیه کیسته ریز داشتم دکتر قرص ضدبارداری داد از وقتی که خوردم به مدت بیست روز من فقط لک و پریود شدم الان قرصام تموم شده کاملا پریود شدم کلا خلق و خوم عوض شده به یاده موضوعات ده سال پیش گریه کردم دوازده صفحه به شوهرم نامه نوشتم گذاشتم جیبش .الانم سرم درد میکنه و چشمام خیلی باد کرده میخوام فردا برم دکتر زنان آیودیمو بکنم بندازم دور که اصلا بهم نساخت

یاداوایل عقدخودم افتادم که شوهرم سرخانوادش همش اینجوری گریه مینداختم که چشام پف میکردانگارزنبورنیشم ...

اتفاقا منم به یاده دوران تلخ نامزدیم گریه کردم با اینکه ده سال گذشته ولی تغییرات هورمونی و پریود باعث شد باز یادش بیفتم

2738
اتفاقا منم به یاده دوران تلخ نامزدیم گریه کردم با اینکه ده سال گذشته ولی تغییرات هورمونی و پریود باع ...

گذشته ها گذشته هرچندفراموش نمیشن امااینکه حتی الآنم بخاطرشون گریه کنی فقط برای خودت تازه ترش کردی ،من شایدباورت نشه حتی روزای تلخی که مال هفت سال پیشه وخواهرشوهرم برام ساخته هرروز توذهنم یادآوری میشه وفقط سعی میکنم ازخودم دورشون کنم اون روزها

اتفاقا منم به یاده دوران تلخ نامزدیم گریه کردم با اینکه ده سال گذشته ولی تغییرات هورمونی و پریود باع ...

خوب پس من تنها نیستم که گاهی به یاد اون دوران سوگواری میکنم.

ولی الان میگم ولش کنید بابا همین دم رو غنیمت بدونید که دیگه بر نمیگرده.

فکر کنم تغییراته هورمونیه کیسته ریز داشتم دکتر قرص ضدبارداری داد از وقتی که خوردم به مدت بیست روز من ...

عزیزم چرا ب خاطر این موضوعات خودتو عذاب میدی حیف سلامتیت نیست😞

سرشار از اضطراب اینده 🖤🙃

فکر کنم هر کاری بکنی خوب نمیشه که کلا مشخص نشه چون من تجربه ش رو داشتم وگاهی کلا از رفتن منصرف چون هرچی هم زدم به چشمام اخر ازم پرسیدن گریه کردی؟کسی هم نپرسه ادمو استرس میگیره فکر میکنی همه می دونن