1608
1480

بچه هاشوهراتون عصبانی یاناراحا ننیشن ک دیرمیهوابین وتونی نی سایاین همش؟

"من مطمعنم به اونجایی ک میخوام میرسم "خدایامن به آرزوهام قول رسیدن دادم توکمک کن بدقول نشم😍🌹"هیچ کسودرحدی نمیبینم که بخوادمانع خنده هام شه😏😏"همسرم بهترینم چه خوب ک باتوآشناشدم چه خوب ک اومدی توزندگیم من باتوفهمیدم عشق چقدرزیباست😍💏💑❤"

چرا میشه

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522
چرا میشه

پس چرابیداری؟؟

"من مطمعنم به اونجایی ک میخوام میرسم "خدایامن به آرزوهام قول رسیدن دادم توکمک کن بدقول نشم😍🌹"هیچ کسودرحدی نمیبینم که بخوادمانع خنده هام شه😏😏"همسرم بهترینم چه خوب ک باتوآشناشدم چه خوب ک اومدی توزندگیم من باتوفهمیدم عشق چقدرزیباست😍💏💑❤"
1432

عادت کرده دیگه ،الان خوابه ،بیدار هم نمیشه 

ولی توی دعوا نی نی سایت رو به رخم میکشه همیشه😂😂😁😁😁😁

بهترین کارو راسو میکنه😁                                 خودشو درگیر بحث نمیکنه، میزنه میره...‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌😂😂👌
1601
پس چرابیداری؟؟

چون قهریم😍😊😂😂😂😂

خدایاااا شکککررررررررتتتتتتت بخاطر معجزه ای که کردی......توکل کردم بر خداوندی که مهرش طوفان زدگان را کشتی نوح است......🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗خداوندا خیلی دوستتت دارم و ازت ممنونم بخاطر توراهی قشنگی که بهمون هدیه دادی...خداوندا قسمت همه ی منتظران کن منم یه روزی خیییلی منتظر بودم....اما به تو امید بستم و به خودت توکل کردم و از همه کس به غیر تو قطع امید کردم و تو مهربونی کردی و بهم بخشیدیش خدایااااا بی نهایت شکرت و شکرت وشکرررررتتتتتتتت ....
شوهر شما چي

اتفاقاچون امروز اعتراض کردالان ازشمامیپرسم

کلی عصبانی میشه ولی چه کنم خوابم نمیگیره

تو حساس ترین لحظه زندگیم اومد😍عاشقم کرد👫🏻وابستم کرد امید ب زندگیمو چندبرابر کرد ارامشو فقط کنار اون حس میکردم تااینکه با دوستم اشنا شد سرد شد😞سنگدل شد🥺بی رحم و بی وجدان شد تو سخترین لحظه زندگیم ترکم کرد😔رفت🚶🏻‍♂️و با رفتنش من عشقمو👫🏻بهترین دوستمو👭🏻از دست دادم حالا فقط من موندمو خاطره هاشون😔😔
1578