2737
2734
عنوان

اگه شوهرتون ماهی 14 درآمد داشته باشه انصافاااااااااا بی طرفانه بگید ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1389 بازدید | 107 پست

وااای چقدر بد نوشتی

خدایی انشا خیلی بدی داری

اصلا نفهمیدم چی شد

شکوفه های زندگی من، عزیزای دلم، ثروت و امیدای دل مامان نیایش، دختر قشنگ و معصوم من، یاسمین زیبا و پسر خوش اخلاق و نازم، محمد یاسین دلبرم مادر فداتون، تا ابد بمونین برام😘🥰😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
زن ب شوهرش میگه منم پرستارم ولی بخاطرتو شهر بدون امکانات اومدم که توشغل خوب گیرت بیاد . پس بازم بهم ...

چرا همش دعوا دارن! خوب زن و شوهر بايد همراه هم باشن

چه زن بي خودي!

واسه ساده ترين چيزا منت ميزنه!!! يني چي من به خاطر تو اومدم شهر بدون امكانات

اح اح

من به دوستی مجازی اعتقادی ندارم! و در این فضا با احترام به همه عزیزان، با توجه به تجربه ام ،هیچ درخواست دوستی را نمی پذیرم🙏🏻
2738

اصن از بیخ و بن مشکل داره، شوهرت آز پول داره وگرنه با این پول راحت میتونین زندگی کنین، چرا اصن این حساب کتابا رو بکنه و سردی بندازه، قراره زندگی کنین خوش باشین نه اینکه اون پول رو پول بزاره و حساباتونو جدا کنه

هرچی آرزوی خوبه مال تو 🤗
والا الان مخم خستس نمیتونم حساب کتاب کنم🤤

😂😂😂😂

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد😍 پسرکوچولوی من,از اینکه خدا حکمتش رو با خواسته ی دل من یکی کرد و تورو بهم داد خیلی خوشحالم.دلم تیک تاک میزنه و لحظه شماری میکنه که تورو بغل کنه.زودی پیشم بیا...راستی خدای مهربونم به همه ی اونایی که دلشون بغل کردن فرزندشون رو میخواد,آرزوشون رو برآورده کن🙏🏻گناه داره زنی,حس مادری رو نچشه,🤰دلت نیاد که کسی تو دلش غم باشه💑....دوست دارم خدای مهربونم😘  
زنه میگه تو خرجیم بده درامدت زیاده پمرده میگه همون 2 تومنو خرج کن  من دارم توبورس سرمایه گذاری ...

با دوستت

شوهرش باید حداقل دوتومن از خودش بده

با دوتومن خودش بشه چهار

تازه یه کاپشن و ادکلن بخره تمومه

فقط 20 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706