2410
2553

شوهر ماهی 13 درامشه مثلا ماهی 5 قسط .

زن ماهی 2 سود میگیره از پول رهن خونه هر2.البته شوهرش راضی نبوده زنش سهمشو جایی بذاره سودش بدن 

حالاشوهر به زن میگه توباماهی 2تومنت هرخرجی میخوای بکن من خرجی نمیکنم برات .

وشوهرهرماه پولهاش میذاره توبورس .چون تو رویای پولدار شدنه .بورس به اسم شوهره ولی وقتی زنش اعتراض میکنه میگه باش یه ماشین میخرم براهر2مون

ب ۱۰۰ تومنم راضیم من😐

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب?

پشت دیوار دلم یه صدای پا میاد😍 پسرکوچولوی من,از اینکه خدا حکمتش رو با خواسته ی دل من یکی کرد و تورو بهم داد خیلی خوشحالم.دلم تیک تاک میزنه و لحظه شماری میکنه که تورو بغل کنه.زودی پیشم بیا...راستی خدای مهربونم به همه ی اونایی که دلشون بغل کردن فرزندشون رو میخواد,آرزوشون رو برآورده کن🙏🏻گناه داره زنی,حس مادری رو نچشه,🤰دلت نیاد که کسی تو دلش غم باشه💑....دوست دارم خدای مهربونم😘  
2720
2714

بقول اون پسره به چيزي كه ندارم فكر نميكنم😉

البته بيشتر منظورم اينه همچين جمله اي تو سايت عمومي مطرح نكنين و خيالپردازي افرادي ك درامد خيلي ناچيزي دارن تحريك نكنين 

رمز اين اكانت دست دو نفر ديگه توسايت هم هست ❤️خودم در اختيارشون گذاشتم ..
زن ب شوهرش میگه منم پرستارم ولی بخاطرتو شهر بدون امکانات اومدم که توشغل خوب گیرت بیاد . پس بازم بهم ...

خب زن سر کار نرود تا شوهر خرجش کند

عاشق خوراکی‌ام😋 عاشق خونه ویلایی قدیمیمون😍 بفرمایید چای قند پهلوِ دیشلمه🥰 

شوهر منم امشب میگفت بیا طلاهاتو بفروش..بده بذارم بورس...گفتم خب خودم چلاق که نیستم...بخام خودم اینکارو میکنم...گفت نه اخه باید بری اونجا همش و کلی توضیح داد...

واقعا سود داره بورس؟؟خوبه ب نظرت؟؟؟همسرت سودی کرده تا حالا؟؟

ب ارزوهایم قول رسیدن داده ام😍

معمولا مردا بدونن زن ماهی دوتومن درآمد داره کمتر براش خرج میکنن

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2706