2737
2734

سلام لطف میکیدکمکم میکنید

پسرم یک سال ونوزده روزه است قبلا بابا مامان ممه میگفت اما الان اوناروهم نمیگه خیلی نگرانم بابت حرف زدنش الان جیغ میزنه یا بادهنش بازی میکنه اما چیز جدیدی نگفته وباباو..نمیگه میترسم دست دستی یا بای بای هم نمیکنه منظور حرفمو هم حس میکنم نمیفهمه مثلا میگم بشین نمیشینه یا میگم بیا اینجانمیاد خیلی نااحتم لطفا کمکم کنید بچه هاشماکی حرف زدن کی راه رفتن ممنون از راهنماییتون

بچه منم قبلا خیلی چیزا میگفت ولی الان فقط میگه نه همین

همش میگم نکنه توبزرگی تنبل شه یا ازهم سن وسالاش عقب بمونه وای که غربت سخته کمک ندارم روی اوردم اینجا مبگم ببرمش گفتاردرمانی کی حرف مبزنن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم طبیعیه

بچه ها تو این سن هر کلمه ای میگن قبلی رو فراموش میکنن

پسر منم 16ماهشه نه بعله بریم منین تاب تاب عباسی میگه

پسرا بازیگوشن دیرتر حرف میزنن

ماشالله حرفامو که اصلا گوش نمیده،میخنده فرار میکنه

2728

راه میره؟؟

انقدر زجر کشیدم ز جهان سیرشدم.  صورتم گرچه جوان است ولی پیر شدم.🐀🐀🐀🐀                      حامله نیستم     🚭🏳🏳🏳         بدرک که اونی که من میخامو نمیشه.     بدرک که مشکلاتم سرب فلک کشیده.      بدرک که برادرامو پدرمو ازم دریغ کردی سلامتیشونو گرفتی.          بدرک که مشکلاتم تموم شدن نداره.بدرک که هرچی خاستم برعکس شد.....    بدرک که خدا تنها پناهم پدرمو ازم گرفت..پدرم زندست امااااااااااااااا............           از خدا یه چی میخام فقط خدایاااااااااااااااااا دیگه نامردی نکن تمام دلخوشیم پسرمه..اونو ازم دریغ نکن.......بدرک که باید مدام سرکوفت بخورم....................از نگاه👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀 طعنه بار مردم بیزارم..... اگه خدایبی خودت خداییییییی کن.تامام..😌😌

دختر منم خیلی خیلی کم حرف میزنه بیشتر اشاره 

یک سال و سه ماهش

اما حرف ها رو خوب متوجه میشه 

فقط حرف زدنش خیلی کمه خیلی نگرانم 

بابا، ماما، دادا، به به همین 

با توکل به خدا زندگیم ومیسازم.
عزیزم طبیعیه بچه ها تو این سن هر کلمه ای میگن قبلی رو فراموش میکنن پسر منم 16ماهشه نه بعله بریم من ...

اخه حس میکنم منظورحرفمونمیفهمه فقط دنبال ورجهوررررجههست غذاهم به زورمیدم

2738
اخه حس میکنم منظورحرفمونمیفهمه فقط دنبال ورجهوررررجههست غذاهم به زورمیدم

زوده برای منظور فهمیدن

پسر من تازه الان متوجه میشه میگم،نکن،بیا اب بخور ،یا چیزی بیشتر دنبال بازی گوشیه

غذا که نگو هیچکی به پای پسر من نمیرسه

نهار و شام سوپ میخوره،میان وعده کیک و بیسکوئیت خورد میکنم تو بستنی

کلا غذای سفره نمیخوره،خیلی ناراحتم

این که میگی نسبت به حرف های شما عکس العمل نشون نمیده نیاز به پیگیری داره 

نمی خوام نگرانت کنم، اما هر چه زودتر پیگیر شی بهتره 

انشالله که فقط بازیگوش و همین مشکل خاصی نیست 

بهداشت میبری چیزی نمی گن 

چیزایی که اونا میپرسن و انجام میده؟ 

با توکل به خدا زندگیم ومیسازم.

بچه داداش من ترسیده بود یه مدت حرف نمیزد بردیم گفتار درگانی تا درست شد حالا من نمیدونم بچه شمام عزیزجان طوریش شده ترسیده افتاده خدایی نکرده یا چی ولی برادرزاده من ترسیده بود

2706