2726
عنوان

دکوراسیون خونتون

| مشاهده متن کامل بحث + 451336 بازدید | 2576 پست
استارتر ما هم خونه سازمانی میشینم .شما خودتون درست کردین یا از اول اینجوری بود؟

فدات عکس خونتو ببینم‌؟؟؟

آنکس ک نظر کند بر چشم مستش   از رشک دعای بد کنم پیوستش   و آنکس ک ب انگشت نماید رخ او     گر دسترسم بود ببرم دستش                                      والا بخدا
ن بابا گلم افتضاح بود اســـاســـی کلی بش رسیدم

من خونه خواهرشوهررمم .خونش اصلا خوب نیست وگرنه عکس میذاشتم.

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن بابا گلم افتضاح بود اســـاســـی کلی بش رسیدم

اهان میگم آخه معمولا خونه قدیمی و آشپزخونه ها درب دارن😁

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
2728
ان شالله عزیزم. برای منم دعا میکنی خونمونو بدن؟؟

عززززیزم بله حتما اگه قابل باشم

خونه کجاست مگه

من خونم تقریبا امادست ولی ریزه کاری هاش مونده که خودش کلی سخته 

حتما دعات میکنم خانوم گل ایشالا زودی بدن

بافت انواع سیسمونی کیف،سبد،فرشینه،سبدکریر،صندل،زیربشقابی و... تریکو با قیمت مناسب وکیفیت بالا قابل شست وشو
چی خونه سازمانی بزرگی کاش به ماهم بدن از مستاجری خیلی بهتره ماهی800داریم میدیم ولی چون شهر خودمونیم ...

الهی فدات عزیزم درکت میکنم مستاجری خیلی سخته ایشالله ب شمام بدن راحت شین از جاب جایی و اجاره خونه😘

آنکس ک نظر کند بر چشم مستش   از رشک دعای بد کنم پیوستش   و آنکس ک ب انگشت نماید رخ او     گر دسترسم بود ببرم دستش                                      والا بخدا
زخمیمون کردی.خیلیم عالی.ان شا،الله به زودی عکس خونتوبذاری

خخخ ...الهی عزیزم تشکر انشالله همه ب خوشی زیر سقف خونه ایده آلشون باشن

2706